Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Yaban TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Yaban TV Canlı Yayını ekle..
İsim İlkkan Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Kategori Belgesel
Genel Merkezi İstanbul
İletişim [email protected]
Telefon  0 212 324 47 91
Adres http://www.yabantv.com

YABAN TV Canlı izle

YABAN TV canlı izle Mobil veya bilgisayar kanalın haberlerini canlı olarak izlemek için burada bulunmaktadısınız. YABAN TV program rehberi ve uydu frenkans bilgileri mevcutsa buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden YABAN TV frekans bilgilerini ve yayın akışını bulma şansınız var sizlere elimizden geldiğince YABAN TV künyesi hakkında bilgi vermekteyiz. YABAN TV sitemizde canlı yayında her hangi bir problem oluşması durumunda kendi YABAN TV resmi sitesi üzerinden siteye git ibaresine tıklayarak canlı izleme fırsatı bulabilirsiniz.


YABAN TV canlı izle, canlı izle YABAN TV, YABAN TV yayın akışı, YABAN TV canlı yayını, YABAN TV donmadan izle

Yaban TV, 2006 yılında usta gazeteci Ufuk Güldemir tarafından yayın hayatına başladı. Ulusal ve uluslararası bir çok ödülün sahibi Güldemir'in kariyeri başarılarla dolu. 

10 Haziran 2007 yılında Pankreas kanseri tedavisi gören Güldemir, hayatını kaybetti. Türkiye'nin en çok izlenen belgesel kanalı Yaban TV, 2007 yılında Melih Meriç tarafından satın alındı. 

Yaban TV yayın akışında, balıkçılık, etik avcılık, atıcılık, okçuluk, dalış, off-road, yelken, dağcılık, havacılık, rafting, binicilik, yamaç paraşütü ve benzeri tüm doğa sporları programlarının yanı sıra, tarım, hayvancılık, bahçecilik ve pet programları yer almaktadır. 

Yaban Akademi 
Televizyon yayıncılığının yanı sıra, Yüzde Yüz Doğa Vizyonu Belgesi doğrultusunda bir çok sosyal sorumluluk projesine de destek veren kanal, Yaban Akademi adı altında, Atıcılık, Off-Road, Doğa Fotoğrafçılığı, Etik Avcılık, Amatör Balıkçılık, Dalış ve Binicilik başta olmak üzere bir çok doğa hobileri konusunda eğitimler vermektedir. 

Yabanstore 
Yabanstore markasını da hayata geçiren Yaban TV, Yaban markasıyla ürettiği ürünler dışında birçok markanın tedarikçiliğini yapmakta ve bunların dağıtımını yapmaktadır. 

Yabanmama 
Köpek maması üretiminde hayata geçirilen Yabanmama markası, Türkiye ve çevresindeki yaygın köpek ırklarının beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanan Yaban'a özel formül ile üretilmektedir. 

Yabantur 
Bir çok alanda etkin faaliyetlerini sürdüren Yaban TV, güvenli ve kaliteli doğa keşiflerine çıkmak isteyen kişiler için macera turları düzenlemektedir. 

Yaban Yayınları 
Doğa sporları ile ilgilenen kişilere her alanda hizmet sağlamak için Yaban Yayınları markası ile doğada yaşam ve doğa sporları konulu kitaplar çıkarılmaktadır. 

Uydu yayını 

Türksat 4A 11855 V 30000 3/4 
D-Smart 202. kanal 

Kablo yayını 
Kablo TV 202. kanal 

ADSL ile IPTV 
Tivibu 100. kanal 
Turkcell TV+ 162. kanal

Kanal Adı: Yaban Tv
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Belgesel
Ünvanı: İlkkan Yayıncılık San. Tic. A.Ş.

İletişim Bilgileri 
Telefon: 0 212 324 47 91
E-mail: [email protected]
Web: http://www.yabantv.com
Adres: MKM B5 Uğur Mumcu Cd. No:8 Etiler - İstanbul

Yaban Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 11855
Sembol: 30000
FEC: 3/4
Polar: v

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?