Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Woman TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Woman TV Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Woman TV Canlı izle

Woman TV canlı izle Mobil veya bilgisayar kanalın haberlerini canlı olarak izlemek için burada bulunmaktadısınız. Woman TV program rehberi ve uydu frenkans bilgileri mevcutsa buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Woman TV frekans bilgilerini ve yayın akışını bulma şansınız var sizlere elimizden geldiğince Woman TV künyesi hakkında bilgi vermekteyiz. Woman TV sitemizde canlı yayında her hangi bir problem oluşması durumunda kendi Woman TV resmi sitesi üzerinden siteye git ibaresine tıklayarak canlı izleme fırsatı bulabilirsiniz.
Woman TV canlı izle, canlı izle Woman TV, Woman TV yayın akışı, Woman TV canlı yayını, Woman TV donmadan izle

 

Türk televizyon ekranlarının en farklı kanalı Woman TV 24 Aralık Pazartesi günü tam zamanlı yayınıyla ekran macerasına start veriyor. Tematik yayın akışıyla dikkat çeken kanal sadece kadınlara hitap eden programları ele alacak. 

Kanal hakkında resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından henüz kapsamlı bir açıklama yapılmamasıyla birlikte, kanalın yayın içeriğinin moda, anne, kadın, sağlık, yemek, magazin, ekonomi gibi konularından oluşturulması bekleniyor. 

Stüdyo çalışmalarınında kısa bir süre sonra sona ereceği öğrenilen Woman TV'nin yayına başlaması için önünde bir engel bulunmuyor. Tecrübeli isimleri bir bir transfer eden kanal 24 Aralık Pazartesi günü tam zamanlı yayınıyla ekranlarda olacak. 

WOMAN TV'DE HANGİ İSİMLER OLACAK? 
Ekran yüzünü güçlendirmek için bir süredir transfer çalışmalarının devam ettiği Woman TV'de şimdilik kesinleşen isimler arasında Duygu Özel Tapan, Nefise Seda Yanık, Ebru Güngör ve CNN Türk ekranlarının tecrübeli ismi Ahu Özyurt yer alıyor. Kanalda Genel Müdürü görevine de CNN Türk'ün eski haber koordinatörü Ali Güven getirildi. 

WOMAN TV FREKANS BİLGİLERİ 
Yakında yayın hayatına başlayacak kanal için Türksat yayın lisansı alındı. Aynı zamanda diğer yayın platformlarında da yer alanacak kanal şimdilik sadece D-Smart ile anlaştı. Kanalı D-Smart kullanıcıları 53. kanaldan izleyebilirken, Türksat 4A kullanıcıları aşağıdaki frekans bilgilerinden ulaşabilecek. 


Kanal Adı: Woman Tv
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Genel
Ünvanı: 

İletişim Bilgileri 
Web: http://www.wmtv.com.tr/

Woman Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12034
Sembol: 27500
FEC: 5/6
Polar: v

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?