Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

TRT Çocuk Kanalı

< / > Sitene Ekle
Sitene TRT Çocuk Kanalı Canlı Yayını ekle..
Kategori Çizgi Film

TRT Çocuk Kanalı Canlı izle

TRT Çocuk kanalı canlı izle, 7 / 24 çizgi filmleri için oluşturulmuş özellikle küçük çocukların çizgi filmleri izleyerek kişisel gelişim ve öğrenme gelişimi için TRT Çocuk kanalı bir çok çizgi film mevcuttur.

TRT çocuk kanalını herhangi internet kapsayan cihazlardan istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

TRT Çocuk çizgi filmleri;

Rafadan Tayfa
Niloya
Aslan,
Cille,
Ramazan Tayfa,
Elif ve Arkadaşları,
Emiray gibi birbirinden öğretici çizgi filmleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu çizgi filmleri bizim yabancı çizgi film ihtiyaçlarımızı tamamen karşılamış bizim kültürümüzü öğretmeyi amaçlamıştır.
TRT çocuk kanalındaki programları 
https://www.trtcocuk.net.tr/programla sayfasında girerek daha detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Açılan sayfada yaş grubuna göre listeleme yaparak hangi yaş grubuna göre çizgi filmler var görebilirsiniz.

TRT çocuk kanalı projelere önem vermektedir.

Kendi sitesinde yer alan bilgiye göre;

TRT Çocuk, değerlendirmesine sunulan her başvuruyu inceler. Proje geliştirme ve yapımını bütün istikametleriyle yönetebilen deneyimli yapımcılarla gayret gösteren Kanal, değerlendirmesine sunulan proje başvurularını TRT yayın siyaseti ve gereksinim önceliğine göre değerlendirir. Buradan uygulanan başvurular 'ön değerlendirme' ye tabi tutulur. Başvurudan evvel ön değerlendirilme uygulanabilmesi için yapım verileri, proje senaryosu, kısa filmleri, bütçesi kesinlikle olması gereklidir. Eksiksiz müracaatı uygulanan proje dosyaları komisyon doğrulusunda incelenir. Proje dosyaları iade edilmez ve değerlendirme neticesi üretici ile paylaşılır. Proje kabul edildiği takdirde resmi proses başlatılır.

TRT Çocuk Kanalı Kelime öbeği

TRT Çocuk Kanalı canlı izle, canlı izle TRT Çocuk Kanalı, TRT Çocuk Kanalı yayın akışı, TRT Çocuk Kanalı canlı yayını, TRT Çocuk Kanalı donmadan izle,TRT Çocuk Kanalı izle kesintisiz TRT Çocuk Kanalı Hd izle, TRT Çocuk Kanalı canlı

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?