Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

TRT Çocuk

< / > Sitene Ekle
Sitene TRT Çocuk Canlı Yayını ekle..
İsim TRT Çocuk
Kategori Çizgi Film
Genel Merkezi Ankara
İletişim [email protected]
Telefon 0212 259 72 75
Adres https://www.trtcocuk.net.tr/

TRT çocuk canlı izle, TRT Çocuk gelişimine katkıda bulunmaktadır TRT Çocuk istediğiniz yerden Canlı izleyebilirsiniz. Çocukları nasıl geliştirir program ve çizgi dizileri kullanarak teknolojiyi bilimi ve toplumsal sosyelleşmeyi önemseterek katma değer katmaktadır.

TRT Çocuk geliştirimeye odaklı 3-12 yaş grubuna yönelik programlar yapmaktadır. TRT Çocuk sayesinde yabancılar tarafından oynatılan çizgi dizleri karşısında Türk yazar ve çizerlerin oluşturduğu bizim kültürümüzü çocuklarımıza yansıtmayı amaç bilmiştir. TRT Çocuk canlı izlenebilmektedir.

TRT çocuk canlı, kendine oluşturduğu izleyici kitlesinin kamu yararına faliyet yapmayı amaç bilmiştir.

TRT Çocuk içeriği; TRT çocuk kanalında birbirinden güzel çizgi filmler yayınlanmaktadır. Canlı izleyebileceğiniz yayınlardır.

Elif'in Düşleri Canlı izle; Elif zamanında manavda geçiriyor. Meyve ve sebzelerle konuşabiliyor.
Arı maya Canlı izle ; Arı mayanın ormanda geçirdiği zamanı konu alıyor.

Niloya ; Niloya çizgi filmi Niloya okul öncesi çocukların gelişimi için diziler oynatmaktadır. Her yeni çizgi film bölümünde çocukların gelişmesi yapılır. 3 ve 6 yaş grubuna göre bölümler mevcuttur.
,Canım Kardeşim,kuzucuk,Heidi,Rafadan Tayfa, ege ile gaga, akıllı tavşan momo,ibi,aslan, elif ve arkadaşları,nasreddin hoca zaman yolcusu, mayse ve bulut,emiray,telali,çatlak yumurtalar,vikingler,keloğlan,kukuli

TRT Çocuk web sitesi üzerindne canlı yayını izleyebilirsiniz ayrıca site üzerinde PROGRAM, OYUN VİDEO,EBEVEYN gibi başlıkları kontrol ederek içerik incelemesi yapabilirsiniz.

TRT Çocuk oyunları nelerdir ?

Müzik atolyesi oyunu,
piksel boyama; Boyama yapabileceğiniz güzel bir oyun,
Cizbul, Kare Havalimanında, Bilgi Adası,Süpriz Yumruta, Yapboz,
Hayvanları keşfediyoruz ; Hayvanları tanımak ve onlar hakkında detaylı bilgiler almakta isterseniz TRT çocuk oyun kanalından oynayabilirsiniz.
Hayri uzayda : Uzayı tanıma oyunu,
kolay gelsin, ege ile gaga Tangram, Zorlu yarış; Yarış oyunu trt

 TRT çocuk video bölümüne girerek severek izlediğiniz çizgi film veya programların son bölümlerini veya eski bölümlerini tekrar izleyebilirsiniz.


TRT çocuk frekans 2019 ; Frekans ayarlarını yapabilmek için uydu alıcı cihazınıza aşağıda belirtilen frekansları kullanmanız gerekmektedir.

Kanal Adı : TRT ÇOCUK Paket İsmi : TRT BATI PAKET Frekansı : 11957 Polarisazyon Değeri : V - Dikey Kapsama : Batı SR : 27500 FEC : 5/6 Tip :

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?