Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

İLETİŞİM

Merhabalar, İstek ve öneri görüşlerinizi aşağıdaki e-posta adresinden bildirebilirsiniz.

Bilgisayar veya mobil cihazların  internet bağlantısı aracılığı ile Canlı Tv izle Canliizle.com olarak uydudan yayın yapan yasal bir çok kanalları içerik olarak birleştirerek kullanıcılarına  canlı izle ücretsiz hizmet sağlamaktayız. Hiç bir dosya yada eklenti kendi sitemiz üzerinde bulunmamaktadır. Yayınlar frame kodlarıyla kendi yasal sağlayıcı siteler üzerinden çalışmaktadır.
Uyarı ; Yayıncı kuruluş izini olmaması durumunda iletişim bölümünde yada alt kısımda yer alan e-posta adresine kaldırılması gereken yayın,logo,içerik bilgisini geri dönüş yaparak bildirmesini rica ederiz. Amacımız topluma ücretsiz herhangi bir karşılığı olmadan hizmet etmektedir.

Sitemiz üzerinde herhangi bir Dizi,Film,Tv programı,Spor vb. Bölümü yayını yapılmamaktadır. Dizilerin tanıtımları yapılmakta, resim,fragman ve içerik yazıları mevcuttur. İçeriklerin kaldırılması("yayın,logo,içerik") bilgisini geri dönüş yaparak Uyar kaldır içeriğini kullanınız.

Eklenen Videolar Hakkında

Youtube embed koduyla eklenme nedir ? Youtube üzerinde oynatılan videoda sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Videoyu yüklenen kanal sahibi youtube dışında izlenmesini engelleyebilir. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Mail adresi ; [email protected]

Telif Hakkı

Telif hakları için iletişime geçecek olan yetkili kişilerin dikkatine, TRT (TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU BAŞKANLIĞI) ve BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı) sitesinde yer verilen bilgiler doğrultusunda ücretsiz karasal ve uydu yayını yapan kanallar ile ilgili olarak WEB Tv koşullarına uyularak yayınlar kendi alt yapımız kullanılarak yapılmaktadır. Yapılan yayınlar FTA(Free To Air),Europe Broadcast Union'e göre kayıt edilmeden ve üzerinde hiç bir değişiklik yapılmadan canliizle.com adresinden direkt olarak yayınlanmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.tk.gov.tr/ ve http://www.rtuk.org.tr/ adreslerini ziyaret ediniz.

İletişim Formu

Bildirmek istediklerinizi Yazabilirsiniz..

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Son Yorumlar