Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kudüs Tv

< / > Sitene Ekle
Sitene Kudüs Tv Canlı Yayını ekle..
İsim Kudüs Medya A.Ş.
Kategori Dini
Telefon 0 212 444 02 57
Adres http://www.kudustv.com

Kudüs TV Canlı izle

Kudüs TV canlı izle Mobil veya bilgisayar kanalın haberlerini canlı olarak izlemek için burada bulunmaktadısınız. Kudüs TV program rehberi ve uydu frenkans bilgileri mevcutsa buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Kudüs TV frekans bilgilerini ve yayın akışını bulma şansınız var sizlere elimizden geldiğince Kudüs TV künyesi hakkında bilgi vermekteyiz. Kudüs TV sitemizde canlı yayında her hangi bir problem oluşması durumunda kendi Kudüs TV resmi sitesi üzerinden siteye git ibaresine tıklayarak canlı izleme fırsatı bulabilirsiniz.
Kudüs TV canlı izle, canlı izle Kudüs TV, Kudüs TV yayın akışı, Kudüs TV canlı yayını, Kudüs TV donmadan izle


Kudüs Tv'yi en HD kalite izlemek için en doğru adres. Kudüs Tv canlı izle. Kudüs Tv kanal bilgileri ve frekans ayarlarına göz atın. Kudüs Tv canlı yayını donmadan bu adresten izleyebilirsiniz. 

Kudüs Tv Kimin? 
Kudüs Tv, 2008 yılında İkbal Köseoğlu ve Nurettin Şirin ortaklığı ile hayata geçirilmiş bir internet televizyonudur. Kanalda büyük ölçüde Türkçe yayın yapılmaktadır. Kudüs TV islami değerleri ön planda tutan ve dürüst yayın ilkesinden şaşmayan bir kanaldır. Kudüs Tv daha sonra Kanun Hükmünde Kararname ile 28 Ekim'de RTÜK tarafından yayını durduruldu. Kanalın sahipleri daha sonra RTÜK'e resmen itiraz dilekçesi sundular. Yaklaşık 8 yıl önce yayın hayatına başlayan ve Genel Yayın Yönetmenliğini Nurettin Şirin’in yaptığı Kudüs TV, tekrar yayınlarına başladı. 

Kudüs Tv Yayın Akışı ve Programları 
Kudüs Tv'nin Hutbe, Ana Haber, Günün Yorumu, Kudüs Tv Güne Başlarken, Batı Asya Ajans, Ajans, Sözün Gücü, Perspektif, Fikr-i Hür, Kudüs Tv Şifahane, Üçüncü Göz ve Kudüs Tv Halka Sorduk gibi ilgi ile izlenen programları vardır. 

KUDÜS TV Kanalı Türksat Frekans Bilgisi: 
Kanal Adı : KUDÜS TV 
Frekansı : 11509 
Polarisazyon Değeri : H - Yatay 
Kapsama : Batı 
SR Kanal Adı: Kudüs Tv
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Dini
Ünvanı: Kudüs Medya A.Ş.

İletişim Bilgileri 
Telefon: 0 212 444 02 57
Fax: 0 212 659 50 48
Web: http://www.kudustv.com
Adres: İSTOÇ Oto Ticaret Merkezi Kat 2 No 17 Bağcılar -İSTANBUL

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?