Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Cartoon Network

< / > Sitene Ekle
Sitene Cartoon Network Canlı Yayını ekle..
İsim Cartoon Network
Kategori Çizgi Film
Genel Merkezi İstanbul
Telefon  0 212 347 66 00
Adres  http://www.cartoonnetwork.com.tr

Cartoon Network tv canlı izle Ücretsiz olarak kullandığınız cihazlar üzerinden Tv yayını Cartoon Network donmadan ve kesintsiz olarak canlı izle

Cartoon Network Çocuk kanalı çocuk programları ve çizgi filmlerini HD ve canlı izlemek için tıklayın. Ben 10, Gumball, Adventure Time ve diğer çocuk programlarına ait tv rehberine de gözatın. 

Cartoon Network (kısaltması CN, kurumsal adı The Cartoon Network, Inc.) Turner Broadcasting tarafından kurulan Amerikan kablolu televizyon ve dijital uydu kanalıdır. 1 Ekim 1992 tarihinde yayın yapmaya başlamıştır. 

Türkiye'de 2008 yılında yayına başlayan Cartoon Network, artık Türkiye'de kendi kanalını kurmuştur. Türkiye'de her yerde yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Londra'daki yarışması Ben 10: Zorlu Mücadele'yi de yayınlamıştır. 

Ayrıca, aksiyon, animasyon, komedi arasında değişen birçok gösteriler yayınlar. Ünlü orijinal serilerine 1994'te Space Ghost Coast to Coast ile başlayıp, çizgi filmlerine Dexter'ın Laboratuvarı, Johnny Bravo, Cow and Chicken, I Am Weasel, Powerpuff Girls, Ed, Edd ve Eddy ve Courage the Cowardly Dog gibi yapımlarla devam etti. 

Şubat 2015 itibariyle, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 96.4 milyon (% 82.8 televizyon hanesinde) ödemeli televizyonda yayında olduğu açıklanmıştır. 

Çocuk Programları ve Çizgi Filmler 

BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE 
KRAL ŞAKİR 
GUMBALL 
TEEN TITANS GO! 
BEN 10 
NINJAGO 
ANGRY BIRDS 
DRAMA ADASI 
POWERPUFF GIRLS 
YOKAI WATCH 
KAFADAR AYILAR 
CLARENCE

Kanal Adı: Cartoon Network
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Çocuk
Ünvanı: Turner Broadcasting System

İletişim Bilgileri 
Telefon: 0 212 347 66 00
Web: http://www.cartoonnetwork.com.tr

Cartoon Network Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 11862
Sembol: 27500
FEC: 5/6
Polar: h

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?