Behlül, Bihter'i ALDATTI! - Hemde Taş Evde - Aşk-ı Memnu 46. Bölüm Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Behlül, Bihter'i ALDATTI! - Hemde Taş Evde - Aşk-ı Memnu 46. Bölüm

Behlül, Bihter'i ALDATTI! - Hemde Taş Evde - Aşk-ı Memnu 46. Bölüm
Behlül, Bihter'i ALDATTI! - Hemde Taş Evde - Aşk-ı Memnu 46. Bölüm

 

Behlül, Bihter'i ALDATTI! - Hemde Taş Evde - Aşk-ı Memnu 46. Bölüm izle youtube

 

Aşk-ı Memnu 46. Bölüm - Taş haneye gelen Bihter, Behlül'ü farklı tek kadınla görüyor.

 Behlül’ün yaşattığı hayal kırıklığıyla devasa tek öfkeye kapılan Bihter, Behlül’e efkâr çektirmek için evliliğini sürdürmeye hüküm sağlıyor. Behlül de Bihter’in intikamının oyuncağı olmamak için haneden uzaklaşıyor. Bihter, yasak aşkını doya doya yaşam sürdürmek için, tümşeyleri göze alarak Adnan’a devasa itirafa hazırlanır. Ama Behlül’ün yaşattığı hayal kırıklığı bu sefer öfkeye dönüşür.

Artık yanlızca Behlül’e efkâr çektirmek için evliliğini sürdürmeye hüküm verir. Behlül, Bihter’in intikamının oyuncağı olmamak için haneden uzaklaşır. Bihter’le aşklarının sırrını paylaşan haneye sığınır.

Yaşanılan ilçenin Ziyagil Ailesi için tesirleri daha geçmemişken, Hilmi geride kalan izleri intikam için takip etmeye başlar. Bihter’in mahkemeye çıktığı gün hadiseler hiç beklenmedik şeklinde gelişir. Adnan ve Bihter evlilik yıldönümlerini geç de olsa devasa tek organizasyonla tebrik hükmü almıştır

. Bu devasa tebrik, Bihter için yaşadığı aşk acısını maskelemesi lüzumlenen, Behlül içinse öfkesini ateşleyen tek gün olacaktır. Behlül’ün yokluğu Bihter’in direncini kırmaya başlar. Ondan ayrı kalamayacağını anlayan Bihter, Behlül’ü görmek için ilk fırsatta kent dışındaki saklı hanelerine gider. Bu ev hiç affedilmeyecek tek sırra henüz şahit olacaktır.

Adnan, on tek sene evvel eşini kaybedince, sosyal yaşamdan uzaklaşıp köşküne çekilmiş, tüm alakasını kızı Nihal ve erkek çocuğu Bülent’e vermiştir.

Aile yadigâri emektarları, çocukların yarı Fransız dadısı ve hamiliğini yaptığı uzak akraba çocuğu Behlül ile İstanbul’un en ehemmiyetli yalılarından birisinde yaşam sürdüren Adnan Bey, yeniden İstanbul’un ünlü ailelerinden Melih Bey takımından Firdevs Hanım’ın kızı Bihter’le seneler ardından yeniden karşılaştıktan ardından, unuttuğu hisleri yine hatırlamaya, kış merkezinde baharı filizlendirmeye başlar.

Bihter, Adnan Bey’in köşkünde huzuru, inancı, mutluluğu arar iken, ihtirasla tanışır. Behlül ve Bihter birbirlerine doğru sürüklenirler. Yasak aşkları bu ailedeki herkesi tek tek etkileyecektir. Masumiyet, hıyanet bulutlarıyla gölgelenir. Tutku ve aşk sadakati tutsak alır.

Bu yazı 11 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar