Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

5 Ağustos 2019 Pazartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

5 Ağustos 2019 Pazartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Dizilerin sezon finali yaptığı yeni yaz dizilerinin aktif olduğu bir dönemdeyiz. TV yarışma programlarınında etkisi yüksek olarak devam etmektedir. 05 Ağustos 2019 Pazartesi günü yayında olacak programlar neler ? Televizyon ekranlarında bugün neler yayınlanacak ve bu akşam ne izleyebilirsiniz konu başlıkları alında bunları sizinle paylaşacağız.,

05 Ağustos 2019 Pazartesi günü  diziler mevcuttur fragmanla yayınlama çalışmaktayız kontrol ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Harika filmler var sizler için derledik takip edin kendinizi bugün film dünyasına atın.

Dizi,film ve programlar neler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var? İşte 05 Ağustos 2019 Pazartesi Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı

Film Yayın Akışı - 05 Ağustos 2019 Pazartesi Bugün Hangi Filmler Var? 

Atlantik Savaşı (Atlantic Rim)

Kanal : Beyaz Tv Canlı izle
Saat : 19:30 - 21:00 (90 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Graham Greene, Anthony 'Treach' Criss, David Chokachi, Jackie Moore
Yönetmen : Jared Cohn

Meksika Körfezi’nde bir keşif denizaltısının ve petrol kulesinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra, bilim insanı Dr. Margaret Adams, Armada Programı’nı başlatır. Bu programda denizin derinliklerinde kurtarma çalışması yapmak için tasarlanmış dev robotlar vardır. Red, Tracy ve Jim’in pilotluk ettiği üç robot, deniz yatağında yaklaşık 900 metre aşağıya iner. Orada hem petrol kulesinin kalıntılarını görürler hem de kuleyi yıkan canavarla karşılaşırlar. Red, Amiral Hadley’in emirlerine rağmen canavarın peşine düşer. 

41. Gün (Adrift)

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 20:00 - 21:45 (105 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas, Elizabeth Hawthorne
Yönetmen : Baltasar Kormákur
Hevesli denizciler okyanusa açılırlar fakat yolculukları sırasında en büyük kasırga felaketlerinden birini yaşarlar. Kasırganın ardından kendine gelen Tami, Richard’ın ağır yaralandığını ve teknelerinin harabeye döndüğünü görür. Tami, kurtarılmak için hiçbir umudu olmadan, kendisini ve hayatı boyunca aşık olduğu tek adamı kurtarmak için gereken gücü ve kararlılığı kendinde bulmak zorundadır.

Nadide Hayat

Kanal : Fox tv Canlı izle
Saat : 20:00 - 22:30 (150 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Demet Akbağ, Sevil Akı, Yetkin Dikinciler
Yönetmen : Çağan Irmak
Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşar. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalır. Dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulayan Nadide Hanım, gazetede gördüğü bir haberle kendisini önce okul sıralarında, ardından mavi sulara kendini atar. Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile 'yeni bir başlangıca' yelken açar!

İntikam Dövüşü (Tapped Out)

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 21:45 - 00:00 (135 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Michael Biehn, Cody Hackman, Krzysztof Soszynski, Anderson Silva
Yönetmen : Allan Ungar
Michael Shaw daha 10 yaşındayken, ailesi gözü önünde katledilir. Yıllar sonra izlemeye gittiği bir turnuvada ailesinin katiliyle karşılaşır. Michael bir sonraki turnuvaya intikam almak için katılmaya karar verir ve çalışmalara başlar. Büyük para ödülünün olduğu turnuvanın kuralı ise sadece tek bir galip ve ölümüne mücadele etmektir.

211 (211)

Kanal : Kanal D TV Canlı izle
Saat : 22:45 - 00:30 (105 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Nicolas Cage, Sophie Skelton, Michael Rainey Jr., Dwayne Cameron
Yönetmen : York Alec Shackleton
Memur Mike Chandler ve genç bir sivil yolcu kendilerini oldukça talihsiz bir konumda bulur. İkili, eğitimli ve ağır silahlı erkeklerden oluşan korkusuz bir hırsız çetesinin giriştiği cüretkar bir banka soygununun ortasında kalır. Duruma karşı tamamen hazırlıksız ve savunmasız olan ikili nasıl hayatta kalacaktır?

Mahşerin Dört Atlısı (Horsemen)

Kanal : Beyaz Tv Canlı izle
Saat : 23:00 - 01:30 (150 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Dennis Quaid, Ziyi Zhang, Lou Taylor Pucci, Clifton Collins Jr.
Yönetmen : Jonas Åkerlund
Aidan Breslin, eşinin ölümünden sonra oğulları Alex ve Sean'dan giderek uzaklaşmış, katı bir polis dedektifidir. Kendisini İncil'de geçen mahşerin dört atlısını temel alan sapık seri cinayetleri araştırırken bulur. Breslin, davada açığa çıkan her yeni bilgiyle boğuşurken, yavaş yavaş kendisi ve dört şüpheli arasındaki sarsıcı bağlantıyı da keşfeder.

 

Bugün Hangi Dizi Var? - 05 Ağustos 2019 Pazartesi  Bu Akşamki Diziler

Yaralı Kuşlar

Kanal : Kanal D TV Canlı izle
Saat : 15:45 - 17:00 (75 dakika)
Tür : Dizi
Oyuncular : Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci
Yönetmen : Cem Tabak
Annesiz büyüyen Meryem yıllarca hem çalışıp hem okumuş en sonunda kardeşi Ömer’in bakıma ihtiyacı olduğu için okulunu bırakıp sadece çalışmak zorunda kalmıştır. Onun için önemli olan kardeşinin mutluluğudur. Ancak Meryem ve Ömer'in, babaları Durmuş’un hapisten çıkmasıyla birlikte huzurlu giden yaşamları alt üst olur. Durmuş, Ömer üzerinden para kazanmayı deneyecektir. Bu hamlesi ise hayatlarının gidişatını değiştirecektir.

Canevim

Kanal : Atv Canlı izle
Saat : 20:00 - 00:20 (260 dakika)
Tür : Dizi
Oyuncular : Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk
Yönetmen : Adnan Güler
Bölüm : 10
Ceylan’ın gerçekleri öğrenmesine engel olmaya çalışan Taylan, bu zor durumdan çıkmak için tehlikeli bir yola girer. Yaptığı iş birliğinden oğlunun haberdar olmaması için elinden geleni yapan Feryal ise bir yandan da istediğine ulaşamadığı için başka bir çözüm bulmaya karar verir. Feryal, oğlunu saplantılı Ceylan aşkından kurtarmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Ömer de Taylan’ı sevdiği kızdan uzak tutmak için riskli bir girişimde bulunur. Taylan ise her zamanki gibi karda yürüyüp izini belli etmeyecektir. Ömer’in, Taylan

Tozkoparan

Kanal : TRT 1 Canlı izle
Saat : 20:00 - 23:15 (195 dakika)
Tür : Dizi
Oyuncular : Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı
Yönetmen : Şevki Es
Bölüm : 29
Mete, Celal'in gerçek kimliğini ortaya çıkarabilmek için Salih Hoca'nın ormanda kurmuş olduğu tuzağa istemeden de olsa dahil olmuştur. Bu tehlikeli karşılaşma Salih Hoca'nın müdahalesiyle son bulur. Salih Hoca, kuzgun maskesinin altındaki kişinin Celal olmasını beklerken, beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. Mavi Ay, kamptan gitmek isteyen Mete'yi kazanmak ve yaşadığı stresten onu kurtarmak adına eğlenceli bir plan yapar. Plana göre kampta ona sürpriz bir eğlence düzenleyeceklerdir. Hazırlık çalışmalarına başlasalar da bir yandan Mete'nin diğer yandan da Karayel'in bu planlarını öğrenmemesi için Mavi Ay'ın dikkatli olması gerekiyordur.

TV Yarışmaları, Eğlenceli Programlar 05 Ağustos 2019 Pazartesi Neler var ?

 

Kuaförüm Sensin

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 12:45 - 16:00 (195 dakika)
Tür : Eğlence

Kuaför’üm Sensin’de kuaför Öncü Aslan, makyöz Özlem Aslan, model Cemre Kader Alınca’dan oluşan birinci takım, kuaför Sıla Coşar makyöz Mira Akkurt model Hacer Emre’den oluşan ikinci takım, kuaför Hayat Bölükbaşı makyöz Özlem Kurt model Ecem Sezgin’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur makyör Tunahan Dede model Ezgi Çayırezmez’den oluşan dördüncü takım assolist saçı ve makyajı yapmak için yarışıyor.

Çarkıfelek

Kanal : Kanal D TV Canlı izle
Saat : 20:00 - 22:45 (165 dakika)
Tür : Eğlence
Dünyanın en çok kazandıran yarışma programı Çarkıfelek, Emre Karayel'in sunumuyla ekrana geliyor. Programda Emre Karayel'in yardımcılığını ise Emel Özkızıltaş üstleniyor.

Efsane Aile

Kanal : Fox tv Canlı izle
Saat : 22:30 - 00:00 (90 dakika)
Tür : Eğlence
Yarışmacı, seçtiği şaka kurbanı ve “Efsane Aile” oyuncu ekibiyle kameralarla dolu bir kafede buluşur. Kozmik odadan kulaklıklar sayesinde tüm ekiple iletişim kuran iki sunucu, oyuncuları ve yarışmacıyı yönlendiriyor. Şaka kurbanının ise hiçbir şeyden haberi yok. Yarışmacı, şaka yapmak istediği yakınını “Efsane Aile” ile çılgın masaya oturtup, tüm etapların sonuna kadar kalmasını sağlayabilecek mi?

3'te 3 Bir Zamanlar

Kanal : TRT 1 Canlı izle
Saat : 23:15 - 01:45 (150 dakika)
Tür : Eğlence
Sanat, siyaset ve spor dünyasından ünlü konukların danışman olarak yer alarak, yarışmacılara destek oldukları 3'te 3 Bir Zamanlar'ı, şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ sunuyor. 3'te 3 Bir Zamanlar'da, yarışmacılara kimi zaman nostalji yaşayacağımız, kimi zaman unuttuğumuz değerlerimizi hatırlayacağımız sorular soruluyor. 3'te 3 Bir Zamanlar'da yarışmacıların ödül kazanmak için yapmaları gereken tek şey, 3 soruya üst üste doğru cevap vererek 3'te 3 yapmak. Yarışmacılar, herhangi bir seviyede 3'te 3 yaparak son doğru cevapladıkları sorunun miktarını garantilerken, onlara bu yolculukta koruma hakları ve konuk jokerleri yardımcı oluyor. 15. soruya ulaşıp doğru cevaplamayı başaran yarışmacıyı ise tam 1 milyon lira 

Bu yazı 04 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar