Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

4 Ağustos 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

4 Ağustos 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Dizilerin sezon finali yaptığı yeni yaz dizilerinin aktif olduğu bir dönemdeyiz. TV yarışma programlarınında etkisi yüksek olarak devam etmektedir. 04 Ağustos 2019 Pazar günü yayında olacak programlar neler ? Televizyon ekranlarında bugün neler yayınlanacak ve bu akşam ne izleyebilirsiniz konu başlıkları alında bunları sizinle paylaşacağız.,

04 Ağustos 2019 Pazar günü  diziler mevcuttur fragmanla yayınlama çalışmaktayız kontrol ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Harika filmler var sizler için derledik takip edin kendinizi bugün film dünyasına atın.

Dizi,film ve programlar neler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var? İşte 04 Ağustos 2019 Pazar Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı

Film Yayın Akışı - 04 Ağustos 2019 Pazar Bugün Hangi Filmler Var? 

Bugün harika filmler var kaçırmamanızı direk izlemenizi öneririm.

Berlin Kaplanı (Berlin Kaplanı)

Saat : 20:00 - 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Ata Demirer, Necati Bilgiç, Tarık Ünlüoğlu
Yönetmen : Hakan Algül

Ayhan Kaplan iri yarılığını avantaj olarak kullanıp boksörlük ve bodyguardlıkla geçimini sağlamaktadır. Ancak antrenörü Cemal ve Ayhan'ı kaybedilen maçlardan sonra zor anlar bekler. Onları bu durumdan kurtaracak tek şey bir mucizedir.

G.I.Joe: Kobra'nın Yükselişi (G.I. Joe: The Rise of Cobra)

Kanal : Star TV Canlı izle
Saat : 20:00 - 22:15 (135 dakika);
Tür : Sinema
Oyuncular : Adewale Akinnuoye-Agbaje, Christopher Eccleston, Grégory Fitoussi, Joseph Gordon-Levitt
Yönetmen : Stephen Sommers
G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en yüksek teknolojileri, gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor.

Safir Mavi (Saphire Blue)

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 20:00 - 22:30 (150 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Maria Ehrich, Kostja Ullmann, Jannis Niewöhner, Josefine Preuß, Veronica Ferres
Yönetmen : Felix Fuchssteiner, Katharina Schöde
Gwen, zamanda yolculuk yapma yeteneğine sahip bir grubun (12’ler Çemberi) son temsilcisi olduğunu öğrenir. Bunun üzerine, geçmişe giderek Gideon ile ilişkilerinin başladığı dönemlere yolculuk eder. Aynı zamanda da üyesi olduğu Çember’in sırlarını öğrenmeye çalışacaktır.

Kaçak (The Fugitive)

Kanal : Beyaz Tv Canlı izle
Saat : 21:15 - 01:30 (255 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Harrison Ford, Tommy Lee Jones, Julianne Moore
Yönetmen : Andrew Davis

Saygın cerrah Richard Kimble, bir gün karısını evde cinayete kurban gitmiş bulur. Baş zanlı kendisidir. Kimble suçsuzluğunu kanıtlayabilmek için firar eder.

X-Men: Kıyamet (X-Men: Apocalypse)

Kanal : Atv Canlı izle
Saat : 20:00 - 22:55 (175 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult
Yönetmen : Bryan Singer
Evrenin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun da bulunduğu takımın amacı, insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’nin saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Professor X’in de yardımıyla Raven, genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan 

Celal İle Ceren (Celal İle Ceren)

Kanal : TV8 Canlı izle
Saat : 20:00 - 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Şahan Gökbakar, Ezgi Mol
Yönetmen : Togan Gökbakar
Karaköy'de baba mesleği olan elektrikçiliğe devam eden Celal’in 6 yıllık kız arkadaşı ise mobilya mağazasında çalışan 30 yaş krizine yeni girmiş Ceren. Çevresindekiler artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili en sert tartışmalarından birini yaşar. Ceren gitmesini istemese de Celal binbir yalan uydurarak bir yolunu bulur ve partiye soluğu alır. Ancak içki şişede durduğu gibi durmadığı gibi gecede çekilen vieolar ve fotoğraflar suç delili olarak ortalara saçılır. 

6 Kişi (Age Of Kill)

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 22:30 - 00:15 (105 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Dexter Fletcher, April Pearson
Yönetmen : Neil Jones
Bir terörist tarafından şantaja uğrayan tetikçi Sam White’ın, birbiriyle ilgisi yokmuş gibi görünen altı kişiyi altı saat içinde öldürmesi gerekir

Ölüm Yarışı (Death Race)

Kanal : Atv Canlı izle
Saat : 22:55 - 01:00 (125 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Jason Statham, Joan Allen, Ian McShane, Tyrese Gibson
Yönetmen : Paul W.S. Anderson
Azılı suçlularla dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, yüksek bahisli araba yarışları düzenlemektedir. Hapishanenin sadist müdiresi, cinayetten tutuklu Jensen Ames’in önüne iki seçenek koyar. Yarışa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücresinde ölümü bekleyecektir. Ames’in özgürlüğüne kavuşabilmek için Frankenstein maskesi takıp, dünyanın en acımasız suçlularına karşı ölümüne mücadele etmekten başka çaresi yoktur. Film, Paul Bartel'in yönettiği ve başrolünde David Carradine ile Sylvester Stallone’nin yer aldığı 1975 yapımı 'Death Race 2000'in 2008 uyarlaması...

Bugün 04 Ağustos 2019 Pazar Hangi Spor Programları Var? - Spor Yayın Akışı - TV Rehberi

Tottenham - Inter

Saat : 17:00 - 17:45 (45 dakika)
Tür : Spor
Uluslararası Şampiyonlar Kupası maçında Tottenham ile Inter karşı karşıya geliyor. Trt Spor kanalında.

TV Yarışmaları, Eğlenceli Programlar 04 Ağustos 2019 Pazar Neler var ?

 

Rastgele

Kanal : TRT 1 Canlı izle
Saat : 20:00 - 23:35 (215 dakika)
​​​​​​​Tür : Eğlence
Şoray Uzun'un sunuculuğunu üstlendiği tamamen yerli ve özgün bir formata sahip olan Rastgele'de en güçlüler ya da en bilgililer değil, sadece en şanslılar yarışıyor. Kendine güvenen, atlayıp zıplamaktan çekinmeyen, riske girmekten korkmayan 4 yarışmacı Rastgele'nin aksiyon ve eğlence dolu oyunlarında şanslarını yarıştırıyor.

Yaparsın Aşkım

Kanal : Fox tv Canlı izle
Saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika)
Tür : Eğlence
Bölüm : 153
Birbirleriyle kıyasıya yarışan çiftler iddialarını arttırıp, 'Yaparsın Aşkım' diyor, eşini daha iyi tanıyan ve en doğru tahminlerle oyunu en iyi şekilde tamamlayan çift, günün sonunda büyük ödül olan arabanın sahibi oluyor. Yarışmacı çiftler bu akşam 'Salla Çalkala', 'Toplu Servis' ve 'Sürüngen' oyunlarında birbirleriyle kıyasıya yarışıyor.

Bu yazı 03 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar