Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

03 Ağustos 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

03 Ağustos 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Dizilerin sezon finali yaptığı yeni yaz dizilerinin aktif olduğu bir dönemdeyiz. TV yarışma programlarınında etkisi yüksek olarak devam etmektedir. 03 Ağustos 2019 Cumartesi günü yayında olacak programlar neler ? Televizyon ekranlarında bugün neler yayınlanacak ve bu akşam ne izleyebilirsiniz konu başlıkları alında bunları sizinle paylaşacağız.,

03 Ağustos 2019 Cumartesi günü  diziler mevcuttur fragmanla yayınlama çalışmaktayız kontrol ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Harika filmler var sizler için derledik takip edin kendinizi bugün film dünyasına atın.

Dizi,film ve programlar neler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var? İşte 03 Ağustos 2019 Cumartesi Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı

Film Yayın Akışı - 03 Ağustos 2019 Cumartesi Bugün Hangi Filmler Var? 

Savaş Gemisi (Battleship)

Kanal : Atv Canlı izle
Saat : 20:00 - 22:40 (160 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Alexander Skarsglrd, Taylor Kitsch, Liam Neeson
Yönetmen : Peter Berg
Tek devresinin en çok tercih edilen muhabere oyunu olan Amiral Battı'nın hikayesinden uyarlanan filmde, Teğmen Alex Hopper Amerikan silahlı gücüne bağlı John Paul Jones muhabere üssünde misyonlu tek subaydır. Hopper’ın ağabeyi Stone ise USS Sampson üssünün komutanıdır. Alex Hopper orduda misyonlu fizyoterapist Sam ile nişanlıdır ve Sam'in babası da iki erkek kardeşin kumandanı olan Amiral Shane'dir

Vizontele

Kanal : TRT 1 Canlı izle
Saat : 20:00 - 22:35 (155 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli
Yönetmen : Yılmaz Erdoğan, Ö. Faruk Sorak

Sene 1974, Van'ın Gevaş ilçesi... Köyün futbolcu delikanlısı Rıfat askere gider. Sevgilisi Asiye ise gururlu bir kız. Üzüldüğünü göstermek istemez. Kasabanın delisi ise teknoloji meraklısı... Ama kontrol edemediği bir tiki var. Başkalrının hareketlerini tekrar etmek. Tüm kasaba halkı sinemayla yatıp kalkmaktadır. Bir gün TRT' den bir ekip köye TV vericisi getirmek için gelir ama işlerini tamamladan dönerler. Deli Emin ise televizyon olayını onur meselesi yapar. Bu yolda tek destekçisi ilçenin belediye başkanı Nazmi Bey'dir.

Babam

Kanal : Atv Canlı izle
Saat : 22:40 - 01:30 (170 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil
Yönetmen : Nihat Durak

Yusuf Tunalı, sardalye konserve fabrikası sahibidir. Batmakta olan fabrikayı kurtarmaya çalışan Yusuf Bey, karısı vefat edince, zihinsel engelli oğlu Arif'le baş başa kalır. Oğlunu, engeli sebebiyle yıllardır kabullenememiş Yusuf için bu durum büyük bir sınavdır. Genç öğretmen Feride ise atanamadığı için Yusuf’un fabrikasında çalışmaya başlar. Arif, Feride’nin ilgisiyle kabuğundan çıktıkça, Yusuf’un da Arif’e olan bakışı değişir. Yusuf, Feride'yle Arif’in yaşadıkları ve çevrelerinde olup bitenler bu üç insanı birbirine daha da yakınlaştırır. Yusuf, içinde saklı olan iyi insanı Feride ve oğlu Arif’in etkisiyle gün yüzüne çıkarmaya başlar. Dertleri ve sorumlulukları Yusuf'un sürpriz kararlar almasına yol açar.

Taksi 3 (Taxi 3)

Kanal: Kanal D
Saat : 
23:30 - 01:30 (120 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Bernard Farcy, Bai Ling
Yönetmen : Gérard Krawczyk

Daniel ve Marsilya polisinden meydana gelen sevinçli küme, farklı tek maceraya atılmak emeliyle tek araya geliyor. Bu sefer Noel Baba kostümleriyle gezinen Noel Baba çetesinin peşine düşülüyor. Böylece Emilie, yine Daniel'i, baştan kafaya değişikliğe uğrayan taksisi ile failleri adalete teslim etme görevine katıyor.

 

Bugün Hangi Dizi Var? - 03 Ağustos 2019 Cumartesi  Bu Akşamki Diziler

Hafta sonu olmasından dolayı eski diziler mevcuttur.

 

Bugün 03 Ağustos 2019 Cumartesi Hangi Spor Programları Var? - Spor Yayın Akışı - TV Rehberi

Werder Bremen - Everton FC

Kanal : TRT Spor HD Canlı izle
Saat : 15:55 - 16:45 (50 dakika)
Tür : Spor

Werder Bremen ile Everton, hazırlık maçı kapsamında karşı karşıya geliyor.

M.United - Milan

Kanal : TRT Spor HD Canlı izle
Saat : 19:30 - 20:15 (45 dakika)
Tür : Spor
Uluslararası Şampiyonlar Kupası maçında Manchester United ile Milan karşı karşıya geliyor.

Bayern Münih - Borussia Dortmund

Kanal: Kanal D
Saat : 21:30 - 23:30 (120 dakika)
Tür : Spor

TV Yarışmaları, Eğlenceli Programlar 03 Ağustos 2019 Cumartesi Neler var ?
 

Çocuktan Al Haberi

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 17:00 - 18:45 (105 dakika)
Tür : Eğlence
Çocuklar, sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekler ile cevaplar veriyor. Her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alıyor. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaran sorular, verilen cevaplara göre hem eğlenip güldürüyor hem de yarışmacılara puan kazandırıyor.
 

Kapanmadan Kazan

Kanal : Star TV Canlı izle
Saat : 20:00 - 23:30 (210 dakika)
Tür : Eğlence

Kapanmadan Kazan'da bilgi, zamana; zaman ise birbirinden değerli ödüllere dönüşüyor. İki kişinin beraber yarıştığı formatta bir yarışmacı soruları cevaplarken, diğer yarışmacı kapı kapanmadan ödülleri toplamaya çalışıyor. Bilgi, rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu yarışmada ister gelin-görümce, ister anne-oğul, ister baba-kız, ister karı-koca, ister mahalle arkadaşları beraber yarışabiliyor.

Güldür Güldür Show

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 20:00 - 23:30 (210 dakika)
Tür : Eğlence
Oyuncular : Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Aylin Kontente
Yönetmen : Meltem Bozoflu

Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show'da, her hafta önemli bir konu mizahi bir dille ele alınıyor. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergiliyor.

Yaparsın Aşkım

Kanal : Fox tv Canlı izle
Saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika)
Tür : Eğlence
Yaparsın Aşkım 152. Bölüm 1. Fragmanı ile tanıtımda.

Arkadaşım Hoşgeldin

Kanal : TV8 Canlı izle
Saat : 23:15 - 00:15 (60 dakika)
Tür : Eğlence
Oyuncular : Ezgi Mola, Tolga Çevik
Ezgi Mola, Minik ve Yönetmen ile birlikte Tolga Çevik her hafta seyircisini doğaçlama ve birbirinden komik skeçlerle bam başka yerlere ve zamanlara götürüyor.

Rubato Zamanı

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 23:30 - 01:30 (120 dakika)
Tür : Eğlence

Usta müzisyenler Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato grubu bu akşam Gülay, Yavuz Bingol ve Tuvana Türkay'ı konuk ediyor.

Bu yazı 02 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar