Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

03 Ağustos 2019 Cumartesi reyting sonuçları

03 Ağustos 2019 Cumartesi reyting sonuçları

03 Ağustos 2019 Cumartesi reyting sonuçları

Televizyon kanallarının Cumartesi günü akşamı bir çok yapımlar kendini ön plana çıkartmıştır. Bu yapımların reytin zirvelerindeki durumunu merak ediyor sunuz ? Reyting sıralamasında üst sıraları zorlayan yapımlar nelerdir Dizi sezonun başlamaması şuan popüler yarışma ve eğlence programları ön plana çıkmasına sebep olmuştur. Tabi yaz döneminin içinde bir kaç kanalda popüler diziler yayınlanmıştır.

Örneğin; 03 Ağustos 2019 Cumartesi günü eski diziler yayınlandı fakat yarışma programı ve spor programları bugün vardı. B.Dortmund - Bayern Münih Süper kupa maçı Kanal D ekranlarında 21.30'da ekrana geldi. Fox TV üzerinde 20.00 Yaparsın aşkım Türkiye'nin en çok araba kazandıran programı bugünde süper arabalar kazandırdı. Star Tv ekranlarında Kapanmadan Kazan programı yayındaydı peki bu programlardan kimler kazandı ?

Örneğin; 03 Ağustos 2019 Cumartesi günü ATV ekranlarında " Güven bana" yarışma programı yayınlanırken, Fox TV baya iddaalı olan eğlence ve yarışma programı iyiden iyiye araba kazandırmaya devam ediyor "Yaparsın Aşkım" yeni bölümü ekranda yayınlanmıştır. TRT 1 ekranında TV de ilk yayınlanan Yabancı Sinema "Görünmeyen Misafir" yayınlandı. Star TV Ekranında ise günün en popüler dizilerinden olan "Benim Tatlı Yalanım" yayınlanan dizi oldu. Peki 03 Ağustos 2019 Cumartesi reyting sonuçları ne oldu ?

Reyting listelerinde 03 Ağustos 2019 Cumartesi günü birinci olan ve ilk beşe giren yapımlar AB GRUBU'na göre şöyle: 

1- 
2-
3- 
4- 
5- 

 

Bu yazı 03 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar