Günlük Dizi Reytingleri Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Günlük Dizi Reytingleri

Günlük Dizi Reytingleri

Günlük Dizi Reytingleri Merhaba Günlük olarak dizi reytingleri bu sayfa üzerinde yayınlanarak sizlerle buluşacaktır. Dizi reyting sonuçları içinde en çok izlenen ve en az izlenen diziler reyting sonuçlarını yayınlayan kurumlardan alınarak elle yazılmıştır. 

09/07/2019  Pazartesi Dizi reytingleri aşağıdaki gibi sonuçlanmıştır.


AB REYTİNG SONUÇLARI


1             ERKENCI KUS     STAR TV  
2             KIMSE BILMEZ   ATV


Yayınlanan yeni dönem dizilerine bakıldığında 09/07/2019'da en çok izlenen dizi canevim olmuştur 

1. Reyting olan dizinin açıklaması;

Erkenci Kuş;

Sanem'in, babası Nihat'ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale'nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlar.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre… Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulur. Can Yaman'ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit'le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştiririr.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Demet Özdemir, hayalperest, zeki ve deli dolu Sanem’i; Can Yaman’ın dünya çapında tanınmış Can Divit’i canlandırdığı Erkenci Kuş’un kadrosunda Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı yer alıyor.

Bu yazı 09 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar