Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Afilli Aşk Reyting Sonuçları

Afilli Aşk Reyting Sonuçları
Afilli Aşk Reyting Sonuçları

Yaz dönemi hızlı giriş yapan Afilli Aşk 03/07/2019 çarşamba günü yeni bölümü ile reytinglerde kaçıncı sıraya oturduğunu merak ettiniz mi ? Afilli aşk reyting sonuçları ile alakalı bilgiler aşağıda paylaşılmıştır.

Kanal D ekranlarında yaz sezonu için hazırlanmış dizisi Afilli Aşk, 03/07/2019 tarihinde Kanal D canlı olarak Afilli Aşk 4. Bölümü ile ekranların konuğuydu. Bölümün hemen bitmesinin ardından acaba reytingler hakkında meraklar başladı. Afilli aşk ciddi bir izleyiciye sahip harika dizilerin başında gelmektedir. 

Peki Afilli Aşk reytinglerde kaçıncı sıraya geldi ? Afill aşk reyting sonuçları nasıl tamamlandı.

Afilli aşkın senaryosu ve kadrosu gerçekten iyi geçtiğim hafta ciddi bir yükseliş trendi yakalamıştı. Bu hafta reyleringler ne durumda reyting sonuçları en çok merak edilen konu. İşte size bu haftanın reyting sonuçları ilgili gelişmeler...

Kanal D canlı olarak yayınlanan Her hafta çarşamba günü yeni bölümleriyle süslenen Afilli aşk oyuncu kadarosu ve gerçek isimleri aşığıdaki gibidir.Afilli Aşk Oyuncularının gerçek isimlerini ve Dizideki canlandırıkları dizi isimleri yanında belirtilmiştir şöyle;Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe),Altan Erkekli (Muhsin),Benian Dönmez (Melahat),Neşe,Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya) Uğur Uzunel (Erkut) Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda) Yılmaz Kunt (Berk) Ozan Dağgez (Samet) Güzide Arslan (Gonca) Beril Pozam (Nazmiye) Umutcan Ütebay (Sabri) Vural Ceylan (Kadir) Banu İnan (Nermin) Hira Su Yıldız (Buse).

Afili AŞK 03 TEMMUZ ÇARŞAMBA 4. BÖLÜM REYTİNGLERİ

3 Temmuz Çarşamba günü afilli aşk 4. bölümü yayınlandı. Afilli aşk dizisinin reytingleri internet sayfalarına reyting ölçen sayfalara geldi buna göre afilli aşk reytingleri incelendiğinde dizi geçen hafta birinci olmuştu. Bu haftada geçen haftaki konumunu koruyarak afilli aşk reyting birinci olarak tamamlanmıştır.

KATEGORİ SIRA REYTİNG SHARE 


1 AFILI ASK KANAL D İŞTE TOTAL'DE İLK 10 PROGRAM 03/07/2019 total yayın akışları

2 FOX ANA HABER FOX
3 YAPARSIN ASKIM FOX
4 AFILI ASK (ÖZET) KANAL D
5 POSTACI (T.S) (TKR) SHOW  SHOW
6 POSTACI (T.S) SHOW
7 IKIMIZIN YERINE KANAL 7
8 HAVA DURUMU KANAL D
9 PIYASA EKRANI KANAL D
10 ATV ANA HABER ATV

Bu yazı 05 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar