02 Ağustos 2019 Cuma reyting sonuçları Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

02 Ağustos 2019 Cuma reyting sonuçları

02 Ağustos 2019 Cuma reyting sonuçları

02 Ağustos 2019 Cuma reyting sonuçları

Televizyon kanalalrının Cuma günü akşamı bir çok yapımlar kendini ön plana çıkartmıştır. Bu yapımların reytin zirvelerindeki durumunu merak ediyor sunuz ? Reyting sıralamasında üst sıraları zorlayan yapımlar nelerdir Dizi sezonun başlamaması şuan popüler yarışma ve eğlence programları ön plana çıkmasına sebep olmuştur. Tabi yaz döneminin içinde bir kaç kanalda popüler diziler yayınlanmıştır.

Örneğin; 02 Ağustos 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında iyi bir film karşımızda filmin adı "Kader Ajanları" yayınlandı. TRT 1 ekranında "Cengizin Çocukları" ve Star TV 'de Yedi bela hüsnü Türk filimi izleyen seyircilerimiz vardı.

Dizilerden eski bölümü bile izlenme sıralamasının yerini değiştiren ATV ekranlarında "Hercai Tekrar" bölümü, Yeni bölümü yayınlanan Fox TV "Her Yerde Sen " 8. bölüm yayınlanmıştır.

Tv Eğlenceli programlarda Show Tv üzerinde "Güldür Güldür Show" TRT 1 Ekranında ise yeni bölümüyle Aileler Yarışıyor programı yayınlanıyor

 

Televizyon kanallarından Cuma günü yayınlanmış bir çok yapım var bu yapımların içlerinde reyting konusunda zirveyi zorlayan yapımlar neler merak konusu. Bu etkili mücadeleyi kazanan yapıtlar neler üst sıraları kimler oturdu kimler hangi yayınla ön plana çıktı Peki, 02 Ağustos 2019 Cuma reyting sonuçları nasıl oldu, kim birinci oldu?

Reyting listelerinde 02 Ağustos 2019 Cuma günü birinci olan ve ilk beşe giren yapımlar AB GRUBU'na göre şöyle: 

1- Her Yerde Sen
2- Fox Tv Ana HABER
3- Her Yerde Sen (ozet)
4- Guldur Guldur Show (tkr)
5- Herkul Efsane Baslıyor (y.s)

02 Ağustos 2019 AB reyting sonuçları ilk beş

1- Her Yerde Sen
2- Her Yerde Sen (ozet)
3- Fox Ana Haber
4- Guldur Guldur Show (tkr)
5- Jason Bourne (y.s)

Bu yazı 02 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar