Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

01 Ağustos 2019 Perşembe reyting sonuçları

01 Ağustos 2019 Perşembe reyting sonuçları

01 Ağustos 2019 Perşembe reyting sonuçları

Televizyon kanalalrının perşembe günü akşamı bir çok yapımlar kendini ön plana çıkartmıştır. Bu yapımların reytin zirvelerindeki durumunu merak ediyor sunuz ? Reyting sıralamasında üst sıraları zorlayan yapımlar nelerdir Dizi sezonun başlamaması şuan popüler yarışma ve eğlence programları ön plana çıkmasına sebep olmuştur. Tabi yaz döneminin içinde bir kaç kanalda popüler diziler yayınlanmıştır.

Örneğin; 01 Ağustos 2019 Perşembe günü ATV ekranlarında " Güven bana" yarışma programı yayınlanırken, Fox TV baya iddaalı olan eğlence ve yarışma programı iyiden iyiye araba kazandırmaya devam ediyor "Yaparsın Aşkım" yeni bölümü ekranda yayınlanmıştır. TRT 1 ekranında TV de ilk yayınlanan Yabancı Sinema "Görünmeyen Misafir" yayınlandı. Star TV Ekranında ise günün en popüler dizilerinden olan "Benim Tatlı Yalanım" yayınlanan dizi oldu. Peki 01 Ağustos 2019 Perşembe reyting sonuçları ne oldu ?

Televizyon kanallarından perşembe günü yayınlanmış bir çok yapım var bu yapımların içlerinde reyting konusunda zirveyi zorlayan yapımlar neler merak konusu. Bu etkili mücadeleyi kazanan yapıtlar neler üst sıraları kimler oturdu kimler hangi yayınla ön plana çıktı Peki, 01 Ağustos 2019 Perşembe reyting sonuçları nasıl oldu, kim birinci oldu?

Reyting listelerinde 01 Ağustos 2019 Perşembe günü birinci olan ve ilk beşe giren yapımlar AB GRUBU'na göre şöyle: 

1- Benim Tatlı Yalanım
2- Fox Ana Haber
3- Yaparsın Aşkım
4- Güven Bana
5- Cok Guzel Hareketler 2 Ozel

01 Ağustos 2019 AB reyting sonuçları ilk beş

1- Benim Tatlı Yalanım
2- Fox Ana Haber
3- Yaparsın Aşkım
4- Güven Bana
5- Cok Guzel Hareketler 2 Ozel

Bu yazı 01 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar