Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Yaparsın Aşkım

Yaparsın Aşkım
Yaparsın Aşkım

Yaparsın Aşkım Hakkında

Bölim : Yaparsın Aşkım 140. Bölüm Fragmanı
Hangi Gün : Çarşamba ve Pazar
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Kanal 7 canlı izle
Türü: Yarışma programı
Yaparsın Aşkım Ne Zaman Başladı :
4 Ocak 2018 

Yaparsın Aşkım canlı izle, Yaparsın Aşkım Fox TV ekranında Hafta içi Çarşamba ve Pazar günü saat 20.00'da Yaparsın Aşkım canlı izle ni Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Yaparsın Aşkım nin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Kanal 7 canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

Yaparsın Aşkım Canlı izle Konusu

Yaparsın Aşkım;

Eşlerin katıldığı yarışma programında, Çeşitli oyunların oynandığı bu oyunlarla alakalı eşinin ne yapabileceği yada kaç adet yapabileceği eşlere sorularak oynan ilker ayrık adlı sunucun yönettiği ve eğlence kattığı programdır.

Heyecan ve eğlencenin noksan bulunmadığı Yaparsın Aşkım, İlker Ayrık'ınkendisine özgü sunumuyla her akşam hanelere neşe getiriyor. Her akşam tekarabanın armağan edildiği yarışmada eşler kıyasıya yarışıyor, eğleniyor ve eğlendiriyor ve nihayetinde tek çift lüks tek arabanın sahibi oluyor. 
Arabayı kazanmak için finalde iki çift yarışıyor.

Yaparsın Aşkım Fragmanı

 

Youtube embed koduyla eklenme nedir ? Youtube üzerinde oynatılan videoda Yaparsın Aşkım sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen

Bu yazı 08 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar