The Taste Türkiye 29 Temmuz 2019 kim kazandı, kim elendi? Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

The Taste Türkiye 29 Temmuz 2019 kim kazandı, kim elendi?

The Taste Türkiye 29 Temmuz 2019 kim kazandı, kim elendi?
The Taste Türkiye 29 Temmuz 2019 kim kazandı, kim elendi?

The Taste Türkiye 29 Temmuz 2019 kim kazandı, kim elendi?

The Tase Türkiye 12. Bölüm 29 Temmuz 2019 Pazartesi günü FOX TV ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor. The Taste Türkiye yarışmasını internet üzerinden canlı izlemek mümkün. Yarışmada, birbirinden ünlü şefler, aşçılık eğitimi verdikleri yarışmacılara hünerlerini ortaya çıkarmaları konusunda yardım ediyor. Peki The Taste Türkiye 29 Temmuz 2019 kim kazandı, kim elendi?

Selin The taste Turkiye veda ediyor!
Muhittin ve Eren final için yarışıyor! 

Kokoreç çiğer ve dana dil yarışmacılar bu malzelerin en az 2sini kullanarak bir sokak lezzeti hazırlayacak

Muhittin Fidan şampiyon olmuştur Tebrik ederiz.

 

The Taste Türkiye Konusu

Mutfaktaki yeteneklerine güvenen amatör veyahut profesyonel bütün aşçılara açık olan yarışmada amaç; jürinin lezzet olarak en fazla beğeneceği yemeği hazırlamak. Yarışmacılar gerçekleştirdikleri yemeği yanlızca tek tek kaşıkta jürinin beğenisine sunacak. Jüri, yemekleri kimin hazırladığını, hangi malzemeleri kullandığını ya da sebep pişirdiğini bilmeden değerlendirecek.

Jüri azaları etkin buldukları adayları, 4’er şahıstan oluşacak takımlarına alabilmek için ikna etmeye çalışacak. Takımlar oluşturulduktan ardından yarışmacılar, evvel başlarındaki şeflerin önderliğinde dokunulmazlık kazanmak için yemek yapacaklar ardından elenmemek için mutfağa girecekler.

En kötü performansı sergileyen yarışmacı, uygulamaya veda edecek. Heyecan dolu bu maçta birbirinden enteresan lezzetler izleyiciyle buluşurken yanlızca tek şahıs yarışmayı kazanarak devasa ödülün sahibi olacak.

Bu yazı 28 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar