Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Rastgele

Rastgele
Rastgele

Rastgele Yarışma Programı Hakkında

Hangi Gün : Pazar
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : TRT 1 canlı izle
Türü : Yarışma Programı


Rastgele canlı izle, Rastgele yarışma programı TRT 1 Tv ekranında Hafta sonu  Pazar günü saat 20.00'da Rastgele yarışma programını Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Rastgele yarışma programını saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında TRT 1 canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.


TRT 1 Canlı izle 

Tıklayın Canlı izleyin.

 

Rastgele Rastgele Yarışma Programı Canlı izle Konusu

Kendine güvenen, atlayıp zıplamaktan çekinmeyen, riske girmekten korkmayan 4 yarışmacı Rastgele’nin aksiyon ve eğlence dolu oyunlarında şanslarını yarıştırıyor. Final turlarına geldiğimizde ise, yarışmacılar şanslarını avantaja dönüştürmek için beceri gerektiren oyunlarda başarılı olmaya çalışıyorlar. Rastgele'de başarılı olan yarışmacılar, büyük ödülün sahibi oluyor.

 

Resmi site üzerinden alınan açıklama aşağıdaki gibidir.

bu yarışmada ne fiziki beceriniz ne de bilgi seviyeniz önemli. Rastgele’ye katılanlar tek bir konuda iddialı olacaklar: “Ben çok ama çok şanslıyım…” Başarmak için sadece şansınıza güvenmeniz ve strafordan bir kapıyı kıracak kadar şevkinizin olması yeterli. Şanslı bir tercihle doğru kapıyı tekmelerseniz kıyafetiniz bile kırışmadan rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Yada bir başka oyunda şanssızsanızeçtiğiniz halat kopar sizin için özel olarak hazırlanmış havuzumuzu boylarsınız… Ama hemen şansınıza küsmeyin, bu yarışma sizin olduğu kadar diğer yarışmacıların şansı üzerine de kurulu. Diğer turda rakiplerinizin başına kim bilir neler gelecek…

Rastgele Rastgele Yarışma Başvuru

“Rastgele”de şansınız sizi büyük ödülün kapısına kadar getirecek. Ondan sonrası ayağınıza kadar gelen fırsata ne kadar hazır olduğunuzla alakalı… Eğer ayağınıza kadar gelen fırsatı yeteneğinizle değerlendirirseniz, büyük ödülü alır gidersiniz… Şansı bol gözü pek olanların yarışması “Rastgele” başvurularınızı bekliyor…

Başvuru Formu

Rastgele Rastgele Yarışma Programı 3 Bölümü

 

Burada bulunan video içeriği Youtube embed koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda sağ tıklama yaptığınızda karşınıza Yerleştirme Kodu Kopyala seçeneği çıkmaktadır. Bu içerik youtube üzerinde oynatılmakta sadece bizim sitemiz üzerinden Youtube sayfası açılmaktadır. 

Bu yazı 30 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar