Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kuaförüm Sensin 30 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 30 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı
Kuaförüm Sensin 30 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 30 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Günün sonuncusu bu hafta yarışmaya yeni dahil olan Mustafa ve Yıldız ikilisi oldu. İkili 10 puan aldı. Puana yaptıkları yorumda ise ikili, yarın daha iddialı geleceğini söyledi.

Mustafa ve Tunahan ise 11 puan alarak günün ikincisi oldu. 

Bugün ilginç bir durum yaşandı. Çünkü iki takım aynı puanı alarak birinci oldu. 

Öncü ve Özlem ikilisi ile Özlem ve Hayat ikilisi on ikişer puan alarak birinci oldu.

Detaylar gelecektir.  Pazartesi yayınlanan video yukarıda yer almaktadır. Tamamlandığında puanlar aşağıdaki tablo ile güncellenerek sizlre sunulacaktır.

Kuaförüm Sensin 29 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 81. Bölümünde; kuaför Öncü Aslan, makyöz Özlem Aslan, model Rana Dirican’dan oluşan birinci takım, kuaför Mustafa Uzun makyöz Yıldız Mızrak model Tuğba Erşahin’den oluşan ikinci takım, kuaför Hayat Bölükbaşı makyöz Özlem Kurt model Sera Başlar’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur makyör Tunahan Dede model Sibel Demir’den oluşan dördüncü takım nikah saçı ve makyajı yapmak için yarıştı.

 

Kuaförüm Sensin 26 Temmuz 2019

Kuaförüm Sensin 26 Temmuz 2019 cuma kim birinci oldu, kim kaç puan aldı, kim kazandı, kim elendi, 25 Temmuz 2019 perşembe Puan Tablosu nasıl oldu sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Haftanın kazanını hangi takım oldu ?

Haftanın eleni kimdir ?

Video youtube embed ile yayınlanmıştır. Yayıncı ayarlaması ile youtube dışında izlenmesini engelleyebilir. Youtube üzerinden paylaşıma açık olduğu için eklenmiştir.

Kuaförüm sensin konusu

Kendini iddalı bir kuaför ve makyöz mü sanıyorsun en doğru saç ve modelleri seçebilir misin ?

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün saat 13.00'de Show TV'de!

Kendine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Bu yazı 29 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar