Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı
Kuaförüm Sensin 28 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

KUAFÖRÜM SENSİN 28 AĞUSTOS EN YÜKSEK PUANI KİM ALDI?

Kuaförüm Sensin'da haftanın ortasında gün birincisi 19 puan alan Sıla ve Mira oldu. 

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN TABLOSU

Haftanın üçüncü gününde puan tablosu; Hayat ve Özlem 48 puanla 1. olurken, Sıla ve Mira ile birlikte Berk ve Merve 46 puanla 2. sırada yer alıyor. Mustafa ve Tuna 28 puanla son sırada bulunuyor.

Kuaförüm Sensin 27 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin'de gün birincisi 16 puan alan Sıla ve Mira ile birlikte Berk ve Merve oldu. 

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

Haftanın ikinci gününde puan tablosu; Berk ve Merve 33 puanla 1. olurken, 32 puanla Hayat ve Özlem 2. sırada yer aldı. Sıla ve Mira 27 puanla 3. olurken, Mustafa ve Tuna 17 puanla son sırada yer alıyor. 

 

Kuaförüm Sensin 26 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin pazartesi günü 20 puan alan Özlem ve Hayat birinci oldu. 

26 Ağustos Pazartesi Kuaförüm Sensin puan durumu

Haftanın ilk gününde puan durumu şöyle; 20 puan Özlem ve Hayat 1. olurken, Berk ve Merve 17 puan alarak 2. oldu. Mustafa ve Tuna 8 puanla sonuncu olurken Sıla ve Mira 11 puan aldı.  

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm sensinde neler oldu ? Pazartesi başlayıp Cuma günü sonlanan Kuaförüm sensinde kim elendi kim kazandı ?

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos 2019 Kim Elendi

 Kuaförüm sensin yarışmasında haftanın ve günün en düşük puanına sahip olan yarışmacı veda etti Bu kişi Öncü ve Özlem olmuştur. Toplamda 13 puan almıştır

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos 2019 Haftanın Birincisi

Kuaförüm sensin yarışmasında birincisi ve günün en çok puanı alan Büyük 10 Bin TL ödülü Mustafa ve Tuna almıştır.

Kuaförüm Sensin Günün Birincisi 22 Ağustos

Haftanın birincisi olmak için toplanan her puan altın değerindedir.  

  • Öncü Özlem : 11
  • Hayat Özlem : 13
  • Mustafa Tuna : 19
  • Sıla Mira : 20

KUAFÖRÜM SENSİN 22 AĞUSTOS 2019 Perşembe PUANLAMA DURUMU

Kuaförüm Sensin 22 Ağustos gün birincisi 20 puanla Sıla ve Mira oldu. Mustafa ve Tuna ise 19 puan alarak ikinci oldular. 13 puan alan Hayat ve Özlem 3. olurken,  11 puan alan Öncü ve Özlem ise gün sonuncusu oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

Finalden bir gün önce; Sıla ve Mira 39 puan, Öncü ve Özlem 42 puan, Özlem ve Hayat 39 puan alırken, Mustafa ve Tuna 59 puan aldı.

KUAFÖRÜM SENSİN 21 AĞUSTOS 2019 Çarşamba PUANLAMA DURUMU

Kuaförüm Sensin'de gün birincisi 19 puan alan Mustafa ve Tuna oldu. Sıla ve Mira 16 puan alırak 2. olurken 11 puanla Öncü ve Özlem 3. oldu. Gün sonuncusu da 10 puan alan Özlem ve Hayat oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN TABLOSU
Haftalık güne göre puan durumu; Sıla ve Mira 19 puan, Öncü ve Özlem 31 puan, Özlem ve Hayat 26 puan alırken, Mustafa ve Tuna 40 puan aldı.

KUAFÖRÜM SENSİN 20 AĞUSTOS 2019 Salı PUANLAMA DURUMU

Kuaförler ve makyözler, takımlar halinde, kıyasıya bir rekabete giriyor. Birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Özge Borak tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Puanlama yarın yayınlanacaktır.

KUAFÖRÜM SENSİN 20 AĞUSTOS 2019 Salı PUANLAMA DURUMU

 

Kuaförüm Sensin 20 Ağustos 2019 Pazartesi günü yarışmacılar kendilerine verilen konsepte göre maharetlerini ortaya koymaya çalıştı. Günün konsepti ise, "Nereye gidiyorum" oldu. Arkadaşları ve jüri üyelerinin verdiği puanlarla günün birincisi belli oldu. Peki, Kuaförüm Sensin'de bugün kim birinci oldu, puan durumu nasıl oldu?

Günün sonuncu takımı 10 puan ile Hayat ve Özlem oldu. İkili puanlara yaptıkları yorumlarda, "hakketmiştik" dedi. Özlem de aldığı puanları hakkettiklerini söyledi. Bugün bir takım daha 10 puan ile sonunculuğu paylaştı. Sıla ve Mira da bugün Özlem ve Hayat ile sonunculuğu paylaştı. İkili haftanın ilk gününde de sonuncu olmuştu. Günün birincisi ise Mustafa ve Tunahan oldu. İkili 20 puan aldı. Öncü ve Özlem ise 19 puan ile günün ikinciliğini aldı.

KUAFÖRÜM SENSİN 19 AĞUSTOS 2019 Pazartesi PUANLAMA DURUMU

 

Kuaförüm Sensin yarışmasının 19 Ağustos 2019 Pazartesi günkü etabında yarışmacıların jüri üyeleri ve arkadaşlarından aldıkları puanlarla birinci ve günün sonuncusu belli oluyor. Peki kim birinci oldu?

Mustafa ve Tuna bugün 20 puan alarak birinci oldu.

Özlem ve Hayat 16 puan ile ikinciliği aldı.

Öncü ve Özlem ise 12 puan alarak haftanın ilk gününde üçüncülüğe oturdu. 

Sıla ve Mira ise 9 puan alarak haftanın sonuncusu oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN 9 AĞUSTOS 2019 Perşembe PUANLAMA DURUMU

Programın bugünkü etabında yarışmacılar arkadaşlarından ve jüri üyelerinden aldığı puanlarla finale bir adım daha yaklaştı. Peki bugün kim kaç puan aldı

KUAFÖRÜM SENSİN 8 AĞUSTOS 2019 Perşembe PUANLAMA DURUMU

Programın bugünkü etabında yarışmacılar arkadaşlarından ve jüri üyelerinden aldığı puanlarla finale bir adım daha yaklaştı. Peki bugün kim kaç puan aldı? Programın bugünkü etabında Özlem Kurt, Ayşegül Kartal'dan 1 puan aldı. Tuna da bugün Kartal'dan 1 aldı. Tuna, bunun üzerine konuşmama protestosunda bulunurken, Ayeşgül Kartal da Özlem Kurt'a ilk kez yorum yapmayarak direkt bir puanı verdi.

Yarışmada bugün en kötü puanı alan takım Mustafa ve Tuna oldu. İkili 8 puan alarak sonuncu oldu.

Günün en kötü puanını ise Özlem ve Hayat aldı. İkili 9 puan ile sondan ikinci sırada yer aldı.

Yarışmaya bu hafta yeni katılan Mira ve Sıla ise 14 puan alarak ilk kez ikinciliği yakaladı.

Günün birincisi ise 20 puan alan Öncü ve Özlem çifti oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN 7 AĞUSTOS 2019 çarşamba PUANLAMA DURUMU

rogramın bugünkü etabında konsept olarak "disko saçı ve makyajı" belirlendi. Yarışmacılar verilen konsept üzerine maharetlerini ortaya koyarak arkadaşlarından ve jüriden puan almaya çalıştı. Peki, kim kaç puan aldı? 

Günün en düşük puanını Sıla ve Mira ikilisi aldı. İkili 11 puan aldıktan sonra, kendilerine karşı oyun yapıldığını savundular. Haftanın en düşük ikinci puanını ise Mustafa ve Tunahan aldı. İkili 14 puan aldı. Mustafa, üçüncülüğü hakketmediklerini savundu.

Haftanın birincisi 20, ikincisi ise 16 puan aldı. Birinci 20 puan ile Öncü ve Özlem oldu. İkinci ise 16 puan ile Özlem ve Hayat ikilisi oldu.

 

KUAFÖRÜM SENSİN 6 AĞUSTOS 2019 SALI PUANLAMA DURUMU

Kuaförüm Sensin haftanın ikinci gününde puanlama yapıldı. İşte Haftanın ikinci gününde yarışmacıların aldığı puanlar: Mira ve Sıla 10 puan alarak günün sonuncusu oldu. Hayat ve Özlem 15 puan alarak bugün üçüncü oldular. Öncü ve Özlem ise 16 puanla Salı gününü ikincilikle bitirdiler. 17 puanla birinci olan takım ise Mustafa ve Tunahan oldu.

29 TEMMUZ - 2 AĞUSTOS 2019

Kuaförüm sensine kim veda etti ?

Kuaförüm sensin 02 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

. Yarışmanın bugünkü etabında verilen konsept ise "Arap makyajı ve saç kesimi" oldu. Öte yandan bugün jüri heyetine Gizem Özdilli'ye de katıldı, yarışmacılara o da puan verdi. Peki kim kazandı, kim kaybetti?

Haftanın en düşük puanını alarak yarışmaya veda eden takım, bu hafta yeni gelen Mustafa Uzun ve Yıldız Mızrak oldu. İkili toplamda bugün 7, hafta genelinde ise 53 puan aldı.

Günün birincisi ise haftanın son gününde 20 puan alarak genel toplamda ise 72 puan alan Özlem ve Hayat oldu.

Öncü ve Özlem Aslan çifti bu hafta jüriden toplamda 13, yarışmacılardan ise 6 puan aldı.

Mustafa ve Tunahan günün birincisi, haftanın ise üçüncüsü oldu. İkili bugün 20 puan aldı, hafta geneli toplamında ise 59 puan aldı.

29 TEMMUZ - 2 AĞUSTOS 2019

Kuaförüm Sensin ​​​​01 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Mustafa ve Tunahan ile Mustafa ve Yıldız takımları aynı puanı alarak ikisi de sonuncu oldu. Mustafa Batur, aldıkları puana itiraz ederek, bunu hakketmediklerini söyledi. Her iki takım 10'ar puan aldı. 

Özlem ve Hayat 15 puan alarak günün birincisi oldular. En yüksek puanı ise Öncü ve Özlem ikilisinden aldılar.

Öncü ve Özlem ise günün ikincisi olarak 13 puan aldı.

Kuaförüm Sensin 31 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Bugün 10 puan alarak günün sonuncusu olan takım Mustafa ve Tunahan oldu. Mustafa aldıkları puana, "inanamıyorum" dedi. İkili jüriden toplamda 7 puan aldı.

Çarşamba gününün üçüncüsü ise 12 puan ile Hayat ve Özlem oldu. Yeni takım Mustafa ve Yıldız da 12 puan aldı.

Birinci olan takım 14 puan aldı. 31 Temumz 2019 Çarşamba gününün birincisi Öncü ve Özlem oldu. Resimlere bakarak sonuçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuaförüm sensin 31 temmuz içerikleri eklendiğinde giriş yapılacaktır. Detaylar gün içinde sunulucaktır. 31 Temmuz elenen ve kazanlar listelenecektir. En son yayınlanan 30 temmuz 2019 puanları aşağıdaki gibidir.

Kuaförüm Sensin 30 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Günün sonuncusu bu hafta yarışmaya yeni dahil olan Mustafa ve Yıldız ikilisi oldu. İkili 10 puan aldı. Puana yaptıkları yorumda ise ikili, yarın daha iddialı geleceğini söyledi.

Mustafa ve Tunahan ise 11 puan alarak günün ikincisi oldu. 

Bugün ilginç bir durum yaşandı. Çünkü iki takım aynı puanı alarak birinci oldu. 

Öncü ve Özlem ikilisi ile Özlem ve Hayat ikilisi on ikişer puan alarak birinci oldu.

Detaylar gelecektir.  Pazartesi yayınlanan video yukarıda yer almaktadır. Tamamlandığında puanlar aşağıdaki tablo ile güncellenerek sizlre sunulacaktır.

Kuaförüm Sensin 29 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 81. Bölümünde; kuaför Öncü Aslan, makyöz Özlem Aslan, model Rana Dirican’dan oluşan birinci takım, kuaför Mustafa Uzun makyöz Yıldız Mızrak model Tuğba Erşahin’den oluşan ikinci takım, kuaför Hayat Bölükbaşı makyöz Özlem Kurt model Sera Başlar’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur makyör Tunahan Dede model Sibel Demir’den oluşan dördüncü takım nikah saçı ve makyajı yapmak için yarıştı.

 

Kuaförüm Sensin 26 Temmuz 2019

Kuaförüm Sensin 26 Temmuz 2019 cuma kim birinci oldu, kim kaç puan aldı, kim kazandı, kim elendi, 25 Temmuz 2019 perşembe Puan Tablosu nasıl oldu sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Haftanın kazanını hangi takım oldu ?

Haftanın eleni kimdir ?

Video youtube embed ile yayınlanmıştır. Yayıncı ayarlaması ile youtube dışında izlenmesini engelleyebilir. Youtube üzerinden paylaşıma açık olduğu için eklenmiştir.

Kuaförüm sensin konusu

Kendini iddalı bir kuaför ve makyöz mü sanıyorsun en doğru saç ve modelleri seçebilir misin ?

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün saat 13.00'de Show TV'de!

Kendine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Bu yazı 27 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar