Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kuaförüm Sensin 01 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 01 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı
Kuaförüm Sensin 01 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm sensine kim veda etti ?

Kuaförüm Sensin 85. Bölüm | 2 Ağustos 2019

 

 

Kuaförüm sensin 02 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

. Yarışmanın bugünkü etabında verilen konsept ise "Arap makyajı ve saç kesimi" oldu. Öte yandan bugün jüri heyetine Gizem Özdilli'ye de katıldı, yarışmacılara o da puan verdi. Peki kim kazandı, kim kaybetti?

Haftanın en düşük puanını alarak yarışmaya veda eden takım, bu hafta yeni gelen Mustafa Uzun ve Yıldız Mızrak oldu. İkili toplamda bugün 7, hafta genelinde ise 53 puan aldı.

Günün birincisi ise haftanın son gününde 20 puan alarak genel toplamda ise 72 puan alan Özlem ve Hayat oldu.

Öncü ve Özlem Aslan çifti bu hafta jüriden toplamda 13, yarışmacılardan ise 6 puan aldı.

Mustafa ve Tunahan günün birincisi, haftanın ise üçüncüsü oldu. İkili bugün 20 puan aldı, hafta geneli toplamında ise 59 puan aldı.

29 TEMMUZ - 2 AĞUSTOS 2019

Kuaförüm Sensin ​​​​01 Ağustos 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Mustafa ve Tunahan ile Mustafa ve Yıldız takımları aynı puanı alarak ikisi de sonuncu oldu. Mustafa Batur, aldıkları puana itiraz ederek, bunu hakketmediklerini söyledi. Her iki takım 10'ar puan aldı. 

Özlem ve Hayat 15 puan alarak günün birincisi oldular. En yüksek puanı ise Öncü ve Özlem ikilisinden aldılar.

Öncü ve Özlem ise günün ikincisi olarak 13 puan aldı.

Kuaförüm Sensin 31 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Bugün 10 puan alarak günün sonuncusu olan takım Mustafa ve Tunahan oldu. Mustafa aldıkları puana, "inanamıyorum" dedi. İkili jüriden toplamda 7 puan aldı.

Çarşamba gününün üçüncüsü ise 12 puan ile Hayat ve Özlem oldu. Yeni takım Mustafa ve Yıldız da 12 puan aldı.

Birinci olan takım 14 puan aldı. 31 Temumz 2019 Çarşamba gününün birincisi Öncü ve Özlem oldu. Resimlere bakarak sonuçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuaförüm sensin 31 temmuz içerikleri eklendiğinde giriş yapılacaktır. Detaylar gün içinde sunulucaktır. 31 Temmuz elenen ve kazanlar listelenecektir. En son yayınlanan 30 temmuz 2019 puanları aşağıdaki gibidir.

Kuaförüm Sensin 30 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Günün sonuncusu bu hafta yarışmaya yeni dahil olan Mustafa ve Yıldız ikilisi oldu. İkili 10 puan aldı. Puana yaptıkları yorumda ise ikili, yarın daha iddialı geleceğini söyledi.

Mustafa ve Tunahan ise 11 puan alarak günün ikincisi oldu. 

Bugün ilginç bir durum yaşandı. Çünkü iki takım aynı puanı alarak birinci oldu. 

Öncü ve Özlem ikilisi ile Özlem ve Hayat ikilisi on ikişer puan alarak birinci oldu.

Detaylar gelecektir.  Pazartesi yayınlanan video yukarıda yer almaktadır. Tamamlandığında puanlar aşağıdaki tablo ile güncellenerek sizlre sunulacaktır.

Kuaförüm Sensin 29 Temmuz 2019 izle birincisi, puan durumu? Fragmanı

Kuaförüm Sensin 81. Bölümünde; kuaför Öncü Aslan, makyöz Özlem Aslan, model Rana Dirican’dan oluşan birinci takım, kuaför Mustafa Uzun makyöz Yıldız Mızrak model Tuğba Erşahin’den oluşan ikinci takım, kuaför Hayat Bölükbaşı makyöz Özlem Kurt model Sera Başlar’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur makyör Tunahan Dede model Sibel Demir’den oluşan dördüncü takım nikah saçı ve makyajı yapmak için yarıştı.

 

Kuaförüm Sensin 26 Temmuz 2019

Kuaförüm Sensin 26 Temmuz 2019 cuma kim birinci oldu, kim kaç puan aldı, kim kazandı, kim elendi, 25 Temmuz 2019 perşembe Puan Tablosu nasıl oldu sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Haftanın kazanını hangi takım oldu ?

 

Haftanın eleni kimdir ?
 

Video youtube embed ile yayınlanmıştır. Yayıncı ayarlaması ile youtube dışında izlenmesini engelleyebilir. Youtube üzerinden paylaşıma açık olduğu için eklenmiştir.

Kuaförüm sensin konusu

Kendini iddalı bir kuaför ve makyöz mü sanıyorsun en doğru saç ve modelleri seçebilir misin ?

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün saat 13.00'de Show TV'de!

Kendine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Bu yazı 31 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar