Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kendine İyi Bak Yeni Bölüm – 31 Temmuz Çarşamba

Kendine İyi Bak Yeni Bölüm – 31 Temmuz Çarşamba

ZAYIFLAMAYA DAİR MERAK EDİLENLER!

Kendine iyi bak canlı izle Çevresindeki güzelliklerin farkına varmak, sıhhatine önem vermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin sevincini yaşam sürdürmek, değişimin tam kalbinde yer alabilmek için Kendisine İyi Bak bundan sonra hafta içi her sabah sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Kolay Bulgular Eksperi Meltem Açıkel bezelye salatası, milföyden basit profiterol ve kederli tuzlu kurabiye tanımı verirken, Medikal Estetik Doktoru Dr. Gül Fennibilek zayıflama, selülit, sivilce, leke ve güneş lekelerine değin merak edilenleri anlatıyor.

Fıratcan yeni şarkısı “Sansürsüz” ve müzik hayatına değin sohbetiyle misafir olurken, Bayan Hastalıkları ve Doğum Eksperi Op. Dr. Özlem Gültekin rahim duvarı kalınlaşması kanser habercisi mi, rahim ağzı yarası nedir, HPV virüsü bulaşıcı mıdır, HPV virüsü kanser habercisi mi sorularını yanıtlıyor. Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendisine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni verileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor. 

Kendine İyi Bak”, 31 Temmuz Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de!

Bu yazı 30 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar