Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kendine İyi Bak 7 Ağustos Çarşamba

Kendine İyi Bak 7 Ağustos Çarşamba
Kendine İyi Bak 7 Ağustos Çarşamba

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Yaptığı yemeklere yeni bir tarz getirmeyi hedefleyen Bursalı şef Emir Topuk, yaz aylarında karpuzda pişirdiği süt helvasıyla konuk olurken, Gastroenteroloji Cerrahisi ve Cerrahi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Yol kalın bağırsak kanseri ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı, Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı Başkanı, Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Öztekin Oto sol meme altından küçük kesi ile by-pass nasıl yapılır, avantajları nelerdir sorularını yanıtlarken, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özlem Gültekin kadın hastalıkları hakkında merak edilenleri paylaşıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 7 Ağustos Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de!

Bu yazı 06 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar