Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kapanmadan Kazan

Kapanmadan Kazan
Kapanmadan Kazan

Kapanmadan Kazan canlı izle

Hangi Gün : Cumartesi
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Star TV canlı izle
Türü: Yarışma programı

Kapanmadan kazan programı heyecanlı bölümü ile karşınızda 27/07/2019 Cumartesi günü Star TV üzerinden izleyebileceksiniz. Bakalım yarışmayı kim kazanacak ödülleri kim toplayacak.

Kapanmadan Kazan canlı izle, Kapanmadan Kazan Star TV Tv ekranında Hafta içi Cumartesi günü saat 20.00'da Kapanmadan Kazan canlı izle ni Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Kapanmadan Kazan nin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Star TV canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

 

Kapanmadan Kazan Canlı izle Konusu

Yayınlandığı her ülkede büyük beğeni toplayan ve birbirinden değerli ödüller kazandıran Kapanmadan Kazan, ekranların sevilen ismi Alp Kırşan’ın eğlenceli sunumuyla ekrana geliyor.Kapanmadan Kazan’da bilgi, zamana; zaman ise birbirinden değerli ödüllere dönüşüyor.
İki kişinin beraber yarışacağı formatta bir yarışmacı soruları cevaplarken, diğer yarışmacı kapı kapanmadan ödülleri toplamaya çalışıyor. 

Bilgi, rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu yarışmada ister gelin-görümce, ister anne-oğul, ister baba-kız, ister karı-koca, ister mahalle arkadaşları beraber yarışabilir. 

Yarışmacılarına bol ödüller kazandıran Kapanmadan Kazan, sürprizleri ve Alp Kırşan’ın sempatik sunumu ile Star’da. 

Kapanmadan Kazan 6. Bölüm Fragmanı

 

Youtube embed koduyla eklenme nedir ? Youtube üzerinde oynatılan videoda Kapanmadan Kazan sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Bu yazı 13 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar