Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Güven Bana

Güven Bana
Güven Bana

Güven Bana Yayın Durumu ve Bilgi

Kanal : ATV canlı izle
Konu: Yarışma Programı
Gün : Perşembe
Saat: 20.00
Sunucu: Müge Anlı

Güven Bana Müge anlı sunumuyla yarışma programı olarak her 08 Ağustos Perşembe günü saat: 20.00'da yayında olacaktır. Canlı olarak sitemiz üzerinden veya resmi site üstünden takip edebilirsiniz.

8 Ağustos Perşembe Müge Anlı ile Güven Bana canlı izle ! ATV ekranlarının merakla takip edilen yeni yarışma programı Güven Bana, deneyimli isim Müge Anlı'nın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bu akşam 5. bölümüyle saat 20:00'da ekranlara gelecek yarışma programında, yarışmacılar sorulara cevap vermeye çalışacak. İzleyenlerin merakla takip ettiği programı takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte 25 Temmuz Müge Anlı ile Güven Bana canlı izlemek için merak edilen detaylar haberimizde...

Güven bana Müge Anlı 01 Ağustos Perşembe tarihinde saat 20.00 ATV kanalından izleyebilirsiniz. 

Güven Bana Konusu ve Açıklama

Türkiye’nin en etkin programcılarından Müge Anlı ilk defa tek müsabaka sunuyor. Araştırmacı basın mensubu, “ Güven Bana canlı izle ” yarışması ile atv ekranlarında sevenlerinin karşısında olacak. Güven Bana’da henüz evvel birbirini tarif edmeyen ve ilk kez müsabaka koltuğunda tanışan iki yarışmacı toplam 1.000.000 TL’lik devasa mükafat için yarışıyor. Yarışmacıların kazandığı mükafat miktarı arttıkça verdikleri emniyet sınavının coşkusu da artıyor.

Sizlere kısa bir zaman önce Güven bana Formu doldur nasıl gönderilir, güven bana yarışmasına nasıl katılırım diye merak edenler için sayfamızı paylaşmıştık.
Kısa zaman içinde "Güven Bana" programına katılmak isteyenler için olumlu dönüşler aldık diyebiliriz. Hal böyle olunca bizde bu programın yayınlandığı saatte izlemek isteyenler için canlı yayın ATV sayfamızdan hiç bir dakikasını kaçırmayın diye bir sayfa açmak istedik.

 

Programın bu denli talep görmesinin başında şüphesiz sunuculunu yapacağını açıklayan Müge Anlı'nın payı fazla. Gündüz kuşağında yaptığı programla adeta ambargo koyan Müge Anlı'nın izleyici kitlesi bu programı da yakından takip edecektir şüphesiz.

Sadece bilginin değil karşınızda daha önce hiç tanımadığınız birine güvene dayalı bir yarışma programı olan Güven Bana programı 

 

Bu yazı 26 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar