Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Efsane Aile

Efsane Aile
Efsane Aile

Efsane Aile Hakkında

Hangi Gün : 29/07/2019 Pazartesi
Saat Kaçta : 23.15
Hangi Kanalda : Fox TV canlı izle
Türü: Şaka Programı

Şaka programı başlıyor.,!!
 

Efsane Aile canlı izle Efsane Aile Fox TV  ekranında Hafta içi 29/07/2019  Pazartesi günü saat 23.15'da Efsane Aile canlı izle kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Efsane Aile nin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Fox TV canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

Efsane Aile Canlı izle Konusu

Efsane Aile;Sınırların zorlandığı, sabırların sınandığı, kahkaha ve adrenalinin bir arada olacağı, sürprizlerle dolu programda yarışmacılar; şaka yapmak istedikleri yakınlarını “Efsane Aile” ile çılgın masaya oturtup, tüm etapların sonuna kadar kalmalarını sağlayabilecekler mi?

“Efsane Aile”, Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in eğlenceli sunumuyla FOX'ta!

Efsane Aile Başvuru Formu

Efsane Aile Yarışma Başvurusu https://www.fox.com.tr/Efsane-Aile adresinden bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girerek başvuruda bulunabilirsiniz

Efsane Aile Yarışması Formatı 

Efsane Aile Yarışması Formatı Yarışmada, seçilmiş bir şaka kurbanı ile ‘’Efsane Aile’’ oyuncu ekibi gizli kameraların bulunduğu bir kafede oturacaklar. Kulaklıklar sayesinde izleyiciler kahkahaya boğulacak. Yarışmacılar sevgili olduklarını ve arkadaşlarını oyunculardan oluşan Efsane Aile ile kendilerine ailesiymiş gibi tanıtacak. Yarışmacıların birbirinden zor anlar yaşayacağı yarışma programı izleyicilere kahkaha tufanı yaşatmaya hazırlanıyor.

Efsane Aile 7. Bölüm 1. Fragmanı

Youtube embed koduyla eklenme nedir ? Youtube üzerinde oynatılan videoda Efsane Aile sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen vide

Bu yazı 05 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar