Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

3 te 3 Bir Zamanlar

3 te 3 Bir Zamanlar
3 te 3 Bir Zamanlar

3 te 3 Bir Zamanlar Yarışma Programı Hakkında

Hangi Gün : Çarşamba
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : TRT 1 canlı izle
Türü : Yarışma Programı

3 te 3 Bir Zamanlar canlı izle, 3 e 3 Bir Zamanlar Yarışma Programı TRT 1 Tv ekranında Hafta içi Çarşamba günü saat 20.00'da 3 e 3 Bir Zamanlar Yarışma ProgramıCanliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link 3 e 3 Bir Zamanlar Yarışma Programın saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında TRT 1 canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

 

3 te 3 Bir Zamanlar Yarışma Programı Canlı izle Konusu

“Ahh, nerede o eski zamanlar…” hepimiz zaman zaman bu cümleyi kuruyor, geçmişte yaşadığımız güzellikleri özlemle anıyoruz… O eski zamanlar; kimimiz için sobanın üzerindeki kestane, kimimiz için gazete kuponuyla alınan eşantiyon, kimimiz için televizyon izlemeye gelen misafir, kimimiz için sokakta saklambaç oynamak anlamına geliyor…

İşte son yılların en sıcak, en samimi yarışması; 3’te 3 Bir Zamanlar tam da bu özleminizi dindirmek üzere geliyor. Türk televizyonlarının en eğlenceli bilgi yarışması olan 3’te 3 Bir Zamanlar, rengârenk konu ve konuklarıyla vazgeçemeyeceğiniz bir program olacak. Sanat, siyaset ve spor dünyasından ünlü konukların “Danışman” olarak yer alarak, yarışmacılara destek olacakları 3’te 3 Bir Zamanlar’ı, Başarılı şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ sunacak. 3’te 3 Bir Zamanlar’da, yarışmacılara kimi zaman nostalji yaşayacağımız, kimi zaman unuttuğumuz değerlerimizi hatırlayacağımız sorular sorulacak. Kurallarını 3’te 3 Tarih yarışmasından hatırladığımız 3’te 3 Bir Zamanlar’da yarışmacıların ödül kazanmak için yapmaları gereken tek şey 3 soruya üst üste doğru cevap vererek 3’te 3 yapmak. Yarışmacılar, herhangi bir seviyede 3’te 3 yaparak son doğru cevapladıkları sorunun miktarını garantilerken, onlara bu yolculukta koruma hakları ve konuk jokerleri yardımcı oluyor. 15. soruya ulaşıp doğru cevaplamayı başaran yarışmacıyı ise tam 1 milyon lira bekliyor. Renkli soru ve konuklarıyla yakın tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır olun

 

3 te 3 Bir Zamanlar Yarışma Programı Fragmanı

 

Burada bulunan video içeriği Youtube embed koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda sağ tıklama yaptığınızda karşınıza Yerleştirme Kodu Kopyala seçeneği çıkmaktadır. Bu içerik youtube üzerinde oynatılmakta sadece bizim sitemiz üzerinden Youtube sayfası açılmaktadır.

Bu yazı 30 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar