31 Temmuz bu akşam hangi filmler var? TV'de bugün yayınlanacak filmler Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

31 Temmuz bu akşam hangi filmler var? TV'de bugün yayınlanacak filmler

31 Temmuz bu akşam hangi filmler var? TV'de bugün yayınlanacak filmler

31 Temmuz bu akşam hangi filmler var? TV'de bugün yayınlanacak filmler! ( Fragman, Bilgi, Kanal, Detay içerir)

31 Temmuz bu akşam hangi filmler var ? 31 Temmuz günü televizyonlarda keyifli bir şekilde izleyebileceğiniz filmleri öğrenmek istiyorsunuz. Bir çok filmler ulusal kanallarında yayınlanmaktadır. Hangi tür filmler var bilim kurgu, fantastik, macera, aksiyon, komedi, dram, korku filmi filmler bu akşam TV ekranlarında yayınlanacak kaçırmadan izleyin. Peki 31 Temmuz Bu akşam hangi filmler var ? Tv'de bugün yayınlacak fimler

31 Temmuz bu akşam yayınlanan filmlerin fragmanları ; Sizler için en popüler filmlerin fragmanlarınıda içeriğin alt kısmına ekledik seçeceğiniz filmler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

TV'lerde izlemek isteyenler akşam için program yapmak isteyen sinama sever izleyiciler film bu akşam hangi kanalda televizyon ekranında yayınlanacak filmler var merak ettiğinizi biliyoruz. Bunun için size bu akşam yayınlanan televizyon filmleri listesi yaptık Bu akşam 31 Temmuz 2019 bu akşam hangi filmler var? TV'de bu akşam yayınlanacak filmler neler?

Film Yayın Akışı - 31 Temmuz 2019 Çarşamba Bugün Hangi Filmler Var? 

Zamana takılmamak adına ; 12.00'dan sonra yayınlanacak filmler listelenmiştir.

Los Angeles Savaşı (Battle of Los Angeles)

Kanal : Beyaz Tv Canlı izle
Saat : 19:30 - 21:45 (135 dakika),
Tür : Sinema
Oyuncular : Nia Peeples, Kel Mitchell, Dylan Vox, Theresa June-Tao
Yönetmen : Mark Atkins
Kendinilerini savunmak için canla başla muharebe eden tek avuç insanın hayal dahi edilemeyecek tehlikeli ve bilinmez tek düşmanla karşı karşıya kalmasını anlatan 'Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı', 'Dünyamızın tanımlanamayan güçlerin istilası altında kaldığı' tür filmlerinin son olarak örneklerinden biri.
Dünyanın birçok ilçesinde senelerdir karşılaştığımız UFO hadiseleri yaşanmıştı, fakat 2011 seneninde, önceden yanlızca görülen ve kaydedilen bu görüntüler, dünyamızın tanımlanamayan güçlerin hücumu altında kalmasıyla merhametsiz ve korkunç tek realite durumunu alır. 

 

Yedi Bela Hüsnü

Kanal : Star TV Canlı izle
Saat : 20:00 - 21:45 (105 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Kemal Sunal, Şevket Altuğ, Oya Aydoğan, Ali Şen
Yönetmen : Natuk Baytan
Yedi Bela Hüsnü; Kemal Sunal Oya Aydoğan ve Şevket Altuğ'un oynadığı Natuk Baytan'ın yönettiği 1982 yıl yapımı Türk Filmidir.
 

Ölümsüzler (Immortals)

Kanal : Beyaz Tv Canlı izle
Saat : 21:45 - 23:45 (120 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Henry Cavill, Mickey Rourke, John Hurt, Luke Evans
Yönetmen : Tarsem Singh

Tanrıların, Titanlara karşı verdikleri maçta muvaffak olmalarının sonrasında gelen huzur çağında, Kadim Yunan'da henüz evvel hiç görülmemiş tek şer yükselir. Güce tapan Kral Hyperion (Mickey Rourke) insanlığa muhabere açmıştır. Hükmü altında kana susamış tek silahlı güç temerküz eden Hyperion, Ares doğrulusunda cennette dövülen ve insanın hayal gücünü aşan tek kudret ihtiva eden Epirus Yay'ını bulmak için bütün Yunan'ı ateşe verir.
Sadece bu Yay'ı elinde sahip olan şahıs, dönemin şafağından ardından Tartaros Dağı'nın derinlerinde hapsedilmiş duran ve intikam ateşiyle tutuşan Titanları serbest bırakabilir. Kral'ın elinde Yay, insan medeniyetinin üstüne felaket yağdırabilir ve Tanrıları imha edebilir. Fakat kadim yasalar Tanrılara insanların savaşına müdahil olmamalarını emretmektedir. Bu yüzden Hyperion'a karşı Tanrıların elleri kolları bağlı gibi görünmektedir.

Ertuğrul 1890

Kanal : TRT 1 Canlı izle
Saat : 23:15 - 01:35 (140 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Kenan Ece, Alican Yücesoy, Mehmet Özgür, Masaaki Uchino, Tamer Levent
Yönetmen : Mitsutoshi Tanaka
1887 seneninde Japon kurulunun İstanbul'u ziyaret etmesinin sonrasında Osmanlı firkateyni olan Ertuğrul Japonya'ya gider. Ertuğrul Japonya'dan geri dönmek için yola çıktığında kayalıklara çarpar ve 681 kişiyle sulara gömülür. İlerleyen senelerde Türk-Japon dostluğuna atfen ilçenin yaşandığı noktaya abide dikilir.

1985 seneninde İran-Irak muhabereyi sırasında ise; Saddam'ın buyruğuyla Tahran Havaalanı'nın 24 saat içerisinde kapatılacağı duyurur. Bunun üstüne Japonya dışında tüm ülkeler uçaklarını göndererek kendisi vatandaşlarını Tahran'dan çıkarır. Dönemin başbakanı Turgut Özal'ın talimatıyla, Tahran'dan tanınmış zamanın bitimine yakın tek Türk uçağı Tahran'daki 215 Japon yolcuyu kurtarır.

Zor Kazanç 

Kanal : Star TV Canlı izle
Saat : 23:45 - 02:45 (180 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Tony Shalhoub
Yönetmen : Michael Bay

Daniel Lugo ve en yakın dostu Adrian Doorbal Florida'da yaşamakta ve beden geliştirme salonunda alıştırman olarak görevlendirilmiştir. Her gün tek diğerinin aynısı olan tek yaşam süren çift, spor salonundaki sinir bozucu düzenden ve düşük maaşlarından usanmıştır. Kendi Amerikan Rüyaları’nın peşinden gitmeye hüküm veren ekip, durumu hazırda suçlu olduklarına inandıkları varlıklı tek müşterilerini kaçırıp, işleri de kılıfına uydurarak varlıklı olmanın planını kurarlar.

Hapisten daha çıkan Paul Doyle'un da yardımlarıyla işe atılırlar. Ama aksi giden tesadüfler neticesi, işler sarpa sarar. Yönetmenliğini Michael Bay'in üstlendiği filmin başrollerini Mark Wahlberg, Anthony Mackie’nin ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Kadrosunda Rebel Wilson, Ed Harris ve Rob Corddry gibi adları de barındıran kara komedi-aksiyon türündeki film, realite tek hikayeden uyarlandı.

Bu yazı 30 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar