Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

28 Temmuz 2019 Pazar TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

28 Temmuz 2019 Pazar TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Dizilerin sezon finali yaptığı yeni yaz dizilerinin aktif olduğu bir dönemdeyiz. TV yarışma programlarınında etkisi yüksek olarak devam etmektedir. 28 Temmuz 2019 Pazar günü yayında olacak programlar neler ? Televizyon ekranlarında bugün neler yayınlanacak ve bu akşam ne izleyebilirsiniz konu başlıkları alında bunları sizinle paylaşacağız.,

Pazar günü olması sebebiyle her hangi bir dizi bulunmamaktadır. Harika filmler var sizler için derledik takip edin kendinizi bugün film dünyasına atın.

Dizi,film ve programlar neler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var? İşte 28 Temmuz 2019 Pazar Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı
 

Film Yayın Akışı - 28 Temmuz 2019 Pazar Bugün Hangi Filmler Var? 

Ben Kimim? (Who Am I)

Kanal : Beyaz TV canlı izle
Saat : 19:30 - 21:45 (135 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Wotan Wilke Möhring,Kim Ki-Duk Film,Elyas M'Barek
Yönetmen : Baran bo Odar

Genç tek bilgisayar dehası olan Benjamin, yanlızca Almanya’da değil dünya genelinde tanınmış biri olmak arzu etmektedir. Yer altı tek hacker grubu, Benjamin’i aralarına katılmaya çağırınca, Benjamin bu tehlikeli önerisi kabul eder fakat bu tehlikeli oyunlarda başına geleceklerden habersizdir. Yönetmenliğini İsveç'li yönetmen Baran bo Odar’ın üstlendiği filmin senaryosunda da yönetmen bo Odar eşliğinde Jantje Friese’ın imzası var. Siber suç geriliminin başrolünde Tom Schilling yer alırken, Schilling'e Elyas M'Barek, Wotan Wilke Möhring, Hannah Herzsprung ve Trine Dyrholm adları eşlik ediyor.

Yakut Kırmızı (Ruby Red)

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 
20:00 - 22:30 (150 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Maria Ehrich, Kostja Ullmann, Jannis Niewöhner, Josefine Preuß, Florian Bartholomäi
Yönetmen : Felix Fuchssteiner

Rubinrot ( Yakut Kırmızı ) Gwendolyn Shepherd gerçekte epey normal 16 yaşında olan tek gençtir. 
Kötü olan vaziyet ailesinin defa çok sır saklamasıdır ailenin kimi üyelerinde vakityolculuğu geni bulunmaktadır Tek gün gwen kendini on dokuz asrın sonlarında Londra’da bulur ve zamanlar ki bu gen kendisinde de var Yapılması lüzumlenenen ehemmiyetli şey ise külüstür gizemleri çözmektir.

Ninja Kaplumbağalar 2 

Kanal : Star TV Canlı izle
Saat : 
20:00 - 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell
Yönetmen : Dave Green

Suç karşı muharebe eden Ninja Kaplumbağalar, Michaelangelo, Donatello, Raphael ve Leonardo, ezeli düşmanları Shredder’a karşı savaşmaya sürüyor. İlk filmdeki olayların sonrasında intikam güdüsüyle dolan Shredder tek şeklinde kaplumbağaların mutasyonunun altında yatan gizemi keşfeder ve kaplumbağaların yapıldığı muhtevası buluş eden deli profesör Jordan Perry’i kaçırır. Böylece hiç bulunmadığı kadar tehlikeli tek düşman durumuna gelir. Shredder şimdi bu formülü kullanarak tek yeni tek mutant silahlı güç yaratıp Ninja Kaplumbağalar’ı yok etmeye çalışacaktır. İlk filmin aksine Ninja Kaplumbağalar’ın kendilerine özgü silahlarını kullandıklarına az tanık olabildiğimiz bu devam filminin ilk filme nispeten henüz balanslı tek kötülük eksenine oturtulduğu özetlenebilir.


Maymunlar Cehennemi: Başlangıç

Kanal : ATV canlı izle
Saat : 20:00 - 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : James Franco, Andy Serkis, Freida Pinto, Karin Konoval
Yönetmen : Rupert Wyatt
Konusu :İlki 1968 seneninde çekilen Planet of the Apes serisinin en yeni filmi olan Rise of the Planet of the Apes, safkan tek bilimkurgu/aksiyon...San Francisco'da ve son zamanlarda geride bıraktığımız hikayede kalıtsal mühendislerinin, maymunların beyinlerini ilerletmek için gerçekleştirdikleri deneyler neticeninde maymunların kişiler üstünde avantaj kurmak için açtıkları muhabere mevzu ediliyor.

Yarının Dünyası (Tomorrowland)

Kanal : ATV canlı izle
Saat : 
22:00 - 00:40 (160 dakika)
Oyuncular : George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Raffey Cassidy
Yönetmen : Brad Bird
Konusu : Macera arayanlar için heyecanlı yolculuk sizleri bekliyor.Ortak bir kaderle birbirlerine bağlı olan, hayal kırıklıklarından yorgun düşmüş, bir zamanların dahi çocuğu Frank ve zeki, bilime meraklı Casey "Yarının Dünyası" olarak bilinen, zaman ve uzayda esrarengiz bir şekilde var olan yerin, sırlarını ortaya çıkarmak üzere tehlikeli bir yolculuğa çıkarlatır

Son Umut (Children of Men)

Kanal : Beyaz TV canlı izle
Saat : 
21:45 - 00:00 (135 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Clive Owen, Julianne Moore, Michael Caine, Peter Mullan
Yönetmen : Alfonso Cuarón
Konusu;Gezegenin en genç kişiyi on sekiz yaşındayken daha ölmüştür ve insaniyet, neslinin tükenme mümkünlülüğü ile karşı karşıyadır. 2027 senesi itibari ile hiçbir şeklinde mana verilemeyen olaylara sahne olmaktadır dünya. Artık üremek diye bişi gerçekleşmemektedir. Bu vaziyet politik yönden da bütün dengeleri sarsarken tek küme insan, var oluşlarını akışa teslim etmiş, tek başka küme ise olanları değiştirmenin başkaldırısında mücadeleye soyunmuşlardır.

Kapımdaki Casus (Spy Next Door)

Kanal : Show TV canlı izle
Saat : 22:30 - 00:30 (120 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : Jackie Chan, Amber Valletta, Madeline Carroll, Billy Ray Cyrus
Yönetmen : Brian Levant

Kapımdaki Casus'un başrolünde, Hong Kong'un medar-ı iftiharı, Uzakdoğu'nun dünya sinemasına en devasa aventür-sinema yıldızı "ihraç ürünlerinden" komedyen Jackie Chan'i tek ajan olarak izleyeceğiz. 
Filmde casusluk kariyerini bırakıp yan kapı komşusu ve kız dostu olan Gillian (Amber Valetta) ile oturmaya hüküm veren saklı tek CIA süper ajanı olarak Bob Ho'nun gülünç maceraları devasa yer kaplıyor. 
Tabi ki Chan'in bulunduğu yerde bol bol patırtı, hengâme, kavga sanatları vebirçok hengame noksan olmayacaktır. 
Ama Bob'un Gillian'ın onunla evlenmeyi kabul etmeden evvel bitirmesi lüzumlenentek vazifiyeti henüz vardır: 3 çocuğunun dostluğunu kazanmak. 
Gillian acilen şehirden terk etmek mecburiyetinde kalınca, Bob çocuklara bakmak için gönüllü gerçekleşir, böylelikle onların onayını kazanabilecektir. 
Ama çocuklardan biri hata sonucu defa saklı tek formülü bilgisayarından indirince, Bob'un baş düşmanı Rus tek terörist, Bob'u kariyerinin en sıkıntılı görevinde, casusluk ve babalık rollerini değiştirmesi için zorlayarak hücum için harekete geçer.

 

Bugün 28 Temmuz 2019 Pazar Hangi Spor Programları Var? - Spor Yayın Akışı - TV Rehberi

Arsenal FC - Lyon

Kanal : TRT Spor HD Canlı izle
Saat : 17:10 - 18:00 (50 dakika)
Tür : Spor

Emirates Kupası Arsenal lyon canlı izle, TRT spor hd kanalından naklen yayınlanacaktır. Takip edebilirsiniz.

Villarreal - FC Köln

Kanal : TRT Spor HD Canlı izle
Saat : 20:15 - 21:15 (60 dakika)
Tür : Spor
Güzel bir hazırlık maçı Villarreal köln canlı izle TRT spor ekranında maç izlemek istiyorsanız tam aradığınız hazırlık maçı olarak takip edebilirsiniz.

Milan - Benfica

Kanal : TRT Spor HD Canlı izle
Saat : 22:00 - 22:45 (45 dakika)
Tür : Spor
Uluslararası şampiyonlar kupası milan benfica canlı izle TRT spor HD ekranından maçı takip edebilrisiniz

TV Yarışmaları, Eğlenceli Programlar 28 Temmuz 2019 Neler var ?

Benimle Söyle (All Together Now)

Kanal : Kanal D canlı izle
Saat : 
20:00 - 23:45 (225 dakika)
Tür : Eğlence
Bölüm : 13
Benimle söyle sezon finali bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor bakalım bizleri bu bölümde ne bekliyor sezon finalini hangi yarışmacı jurileri kaldırarak tamamlayacak.

Rastgele

Kanal : TRT 1 canlı izle
Saat : 
20:00 - 23:35 (215 dakika)
Tür : Eğlence
TRT ekranında Rastgele yarışması heyacanlı şekilde devam ediyor eğlence ve yarışma programı arayanlar için ideal bir çözüm

Yaparsın Aşkım

Kanal : Fox TV canlı izle
Saat : 
20:00 - 00:15 (255 dakika)
Tür : Eğlence
Bölüm : 148
Yaparsın aşkımın cumartesi ve pazar günü yeni bölümüyle tekrar yayında bakalım pazar günü arabayı kim kazanacak.

Komedi Türkiye

Kanal : TV 8 canlı izle
Saat : 
20:00 -00:15 (255 dakika)
Tür : EğlenceYönetmen : Şafak Bakkalbaşıoğlu

 

 

Bu yazı 27 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar