Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Tek Yürek 21.Bölüm 2. Fragmanı

Tek Yürek 21.Bölüm 2. Fragmanı
Tek Yürek 21.Bölüm 2. Fragmanı

Tek Yürek 21. Bölüm 2. Fragmanı Hakkında

Tek Yürek 21. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Tek Yürek dizisinin nihai bölümünde;

Tek Yürek 21. Bölüm 2. Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. TRT 1canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Tek Yürek canlı izle 18 Temmuz Perşembe günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Tek Yürek 21. Bölüm 2. fragmanı dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Tek Yürek 21. Bölüm 2. fragmanı  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Tek Yürek Son bölümde Neler Yaşandı ?

Tek Yürek Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TRT 1resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

İzmir’e doğru yola çıkan ekip, turnuvanın İstanbul’a alındığı aldığı haberi üstüne geri döner. Deniz hala Yiğit’e kırgın olmasına rağmen ona tek baht henüz tarif etmeye hüküm vermiştir. Bu arada Kanada’dan gelen müjdeli haber Deniz’i defa neşeli eder, fakat Yiğit gitmek ile ilgili onun kadar heyecanlı değildir. Turnuvanın ilk mücadelesi gelip çatar. İki rakip karşı karşıya gelmenin şaşkınlığı içindedir.

Kozlarını hokeyde paylaşmak için piste çıkarlar fakat mücadele devasa tek dövüşe dönüşür ve turnuvadan diskalifiye olurlar. Öte yandan mücadelesi izlemeye gelen Melda, yangından kurtardığı Deniz’i görünce, takip eder; yangının arkasındaki sırrı çözmeye kararlıdır. Melda Deniz’le yüzleşir, buna kulak konuğu olan Halit defa öfkelenir. Yiğit, Deniz’in yaşamını tehlikeye atarak çizgiyi aşmıştır

. Akif hiç ummadığı tek anda yaşantısının aşkı ile karşılaşırken, Halit bundan sonra İlknur’a olan duygularından emindir. Sıra çocukları ve Yusuf’la konuşmaya gelmiştir, onlardan alacağı yanıt, İlknur’a gerçekleştireceği öneri için nihai adımdır.

Melda’nın yangınla alakalı seyrettiği ipuçları onu Yiğit’e kadar götürecektir. Ne kadar gizlemeye çalışsa da vaziyeti öğrenen Cem, Yiğit’le hesaplaşmaya gider. Öldüresiye dövüşe girişen iki kardeşi Deniz’in tek tümcesi durdurur. Yiğit hem defa sinirli, hatta şaşkındır. Ancak bu vaziyet Kanada ile ilgili alacağı hükmü kolaylaştıracaktır.

Bu yazı 16 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar