Tek Yürek 20. Bölüm Fragmanı Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Tek Yürek 20. Bölüm Fragmanı

Tek Yürek 20. Bölüm Fragmanı
Tek Yürek 20. Bölüm Fragmanı

Tek Yürek 20.Bölüm Fragmanı Hakkında

Tek Yürek 20.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Tek Yürek dizisinin nihai bölümünde;

Ekrem’e ders vermek isteyen Yiğit’in çıkardığı yangın az kalsın Deniz’in hayatına mal oluyordur. Ekrem yangını Yiğit’in çıkardığını anlayıp gizlese de, kızı Melda’nın şüphelerini gidermek kolay olmayacaktır.

Tek Yürek 20.Bölüm Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. TRT 1 canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Tek Yürek canlı izle 11 Temmuz Perşembe günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Tek Yürek 20.Bölüm dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Tek Yürek 20.Bölüm  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Tek Yürek Son bölümde Neler Yaşandı ?

Tek Yürek Son. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TRT 1 resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Deniz ise bir kez daha Yiğit’in öfkesinin sonucunu görmüştür ve onu kolay affedeceğe benzemez.   Halit, İlknur’un hissettikleriyle ilgili sorularına cevap ararken, onun sert tepkisi hem şaşırmasına, hem de kendisini sorgulamasına sebep olur.

Bu arada Oğuzhan ve Şenay bir aile olmanın heyecanı içindedirler ancak bu evliliğe Oğuzhan’ın annesini razı etmek pek kolay olmayacaktır. Osman üniversiteyi kazanarak başta Yiğit olmak üzere herkesi sevindirirken bir başka müjdeli haber de Umut’tan gelecektir. Aslı, Yusuf’u ne kadar çok sevse de, ayrı dünyaların insanı olduklarını her gün daha çok fark eder.  

 

Bu yazı 04 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar