Tek Yürek 20.Bölüm 2. Fragman Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Tek Yürek 20.Bölüm 2. Fragman

Tek Yürek 20.Bölüm 2. Fragman
Tek Yürek 20.Bölüm 2. Fragman

Tek Yürek 20.Bölüm 2. Fragmanı Hakkında

Tek Yürek 20.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Tek Yürek dizisinin nihai bölümünde;

Tek Yürek 20.Bölüm 2. Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. TRT 1 canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Tek Yürek canlı izle 11 Temmuz Perşembe günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Tek Yürek 20.Bölüm 2. dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Tek Yürek 20.Bölüm 2.  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Tek Yürek Son bölümde Neler Yaşandı ?

Tek Yürek Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TRT 1 resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Kanada’da yaşam sürdüren Halit, eşini kaybettikten ardından, kızı Deniz ve erkek çocuğu Rüzgar’la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı grupta tek oyuncusuyla yaşadığı tek hadise kariyerinin nihai bulmasına sebep gerçekleşir. Çocuklarıyla İstanbul’a, babasından kalma hanelerine geri döner.

Tam bu sırada, mahallesinin Belediye Başkanıyla hasbelkader karşılaşır ve bu vesileyle de buz pistinden haberdar gerçekleşir. Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci tek kişidir. Yıllar evvel buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm’ projesi kapsamında kişileri paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda henüz devasa işler yapma zamanı gelmiştir

. Bu güzel raslantı Halit’e yeni tek fırsat verir, tek buz hokeyi takımı kuracaktır fakat kimle? Halit hiç tek vakit kolayı seçmemiştir yaşamı süresince. Takımı semtin delikanlılarından kurmaya hüküm verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. Kardeşi ve kankaları için her zorluğa göğüs geren ekibin öncüsü, Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli”, Mazlum ve semtin kötü kişiyi Sait’in naif erkek çocuğu Umut’tan.

Bu yazı 08 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar