Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Tek Yürek 19.Bölüm Fragmanı

Tek Yürek 19.Bölüm  Fragmanı
Tek Yürek 19.Bölüm  Fragmanı

Tek Yürek 19.Bölüm 2. Fragmanı Hakkında

Tek Yürek 19.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Türk Yürek dizisinin nihai bölümünde; Ayşe ve Kerem yalan aşklarını ilk olarak Rıza ve Muhsin olmak suretiyle herkese kanıt etmek mecburiyetinde kalacaktır.

Tek Yürek dizsinin yeni bölümleri ; Sitemiz üzerinden Tek yürek canlı izle Her Perşembe günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Tek Yürek 19.Bölüm 2. Fragmanı

 

Tek Yürek 19.Bölüm 1. Fragmanı

 

Tek Yürek Son bölümde Neler Yaşandı ?

Ekip, Akif’in başındaki dertten kurtulmasını sağlar. Ancak sorunun tamamiyle kapanması için, yüklü miktarda para bulmaları gereklidir. Halit devayı bulur; üst lige hazırlık için tertip eden turnuvayı kazanırlarsa, bu parayı verebileceklerdir.

Ekip İstanbul dışında yapılacak turnuva için heyecan içindedir. Öte yandan, Deniz’in maruz kaldığı tek ilçe yaşamına görülmemiş birini, Cem’i sokacaktır. İlk görüşte Deniz’den büyülenen Cem, ona yakın olmak için sürprizler yapar iken, Yiğit’in bu olanları öğrenmemesi için çabalayan Deniz, külfetli zamanlar yaşayacaktır. Üstelik daha hiç biri bilmese de, Yiğit ve Cem’in ömürleri esasen kesişmektedir. Oğuzhan ise, Şenay’a evlilik önerinini onun şakalarına benzer tek şeklinde yapmaya hüküm verir, kankaları da buna severek yardımcı olurlar.

Ancak bu evliliğe Oğuzhan’ın annesinin onayını alabilmek pek basit olmayacaktır. Diğer yanda İlknur’un kıskanç tavırlarına mana veremeyen Halit, Aslı’dan gerçekleri öğrenecek, ilk defa İlknur’un duygularından haberdar olacaktır. Bütün şunlar olurken, içi içini yiyen Osman, babasını tarife arzusuna karşı koyamaz, görmeye gider, fakat adeta kapıdan kovulur. Yiğit’e bundan bahsetmez, fakat kahrolmuştur. Osman ve Yiğit’ten kurtulmak isteyen Ekrem ise, devayı Yiğit’e tek öneri yapmakta bulur. Ama erkek çocuğunun reaksiyonu hiç de umduğu gibi olmayacaktır. Babasından yana tek sefer henüz hüsrana uğrayan Yiğit, Ekrem’in Osman’a yaptığını da öğrenir. Öfkesini dindirmenin yolu yoktur artık; bu hiddet Yiğit’in defa devasa tek eksiklikleri yapmasına neden olacak, Deniz’in yaşamı tehlikeye girecektir.

Bu yazı 01 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar