Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kimse Bilmez 5.Bölüm 2. Fragmanı

Kimse Bilmez 5.Bölüm 2. Fragmanı
Kimse Bilmez 5.Bölüm 2. Fragmanı

Kimse Bilmez 5.Bölüm 2. Fragmanı Hakkında

Kimse Bilmez 5.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Kimse Bilmez dizisinin nihai bölümünde;

Kimse Bilmez dizisinde Ali, Sinan'ı vuran kişi olarak karakola götürülür. Ali, artık Sevda'nın gözünde kardeşini vuran adamdır. Sevda'nın Ali'ye beslediği hisler nefrete dönüşmüştür.

Kimse Bilmez 5.Bölüm 2. Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. Atv canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Kimse Bilmez canlı izle 9 Temmuz Salı günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Kimse Bilmez 5.Bölüm 2. dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Kimse Bilmez 5.Bölüm 2.  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Kimse Bilmez Son bölümde Neler Yaşandı ?

Kimse Bilmez Son BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ATV resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Ali, Sinan'ı vuran kişi olarak karakola götürülür. Ali, artık Sevda'nın gözünde kardeşini vuran adamdır. Sevda'nın Ali'ye beslediği hisler nefrete dönüşmüştür. Ali önce nezaretten çıkmalı, sonra kendisini aklamalıdır. Ali'yle Sevda'yı ayırmayı başarmış olan Uygar'sa, Sevda'ya yakınlaşmanın yollarını aramaktadır. Aradığı fırsat ayağına gelir. Köksal'ın Ali'den korktuğunu fark eden Uygar bunu kullanarak sürpriz bir hamle yapar. Ali'yse, Sinan'ı vuran Kepçe'nin peşine düşer. Ali, kendini aklayabilecek mi? Öte yandan, Pilot Sinan'ı vuranın Ali olduğunu düşünmektedir. Bundan dolayı Ali'nin peşine düşmüştür. İki kardeş, kardeş olduklarından habersiz ölümüne bir kavgaya tutuşur. Ali ve Pilot kardeş oldukları gerçeğini öğrenebilecekler mi? Bütün bunlar olurken Köksal'ın Hayriye'ye yaptığı itiraf her şeyi değiştirecektir

Bu yazı 04 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar