Kalk Gidelim 74.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kalk Gidelim 74.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon

Kalk Gidelim 74.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon
Kalk Gidelim 74.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon

Kalk Gidelim 74 Bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Peki ne zaman dizi izlenecek TRT 1 ekranında yayınlanan Kalk Gidelim aile dizisi yeni sezonu 17 ağustos Cumartesi günü 20.00 da sizlerle 

Kalk Gidelim 17 Ağustos Cumartesi yeni sezonuyla geliyor.

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Seyfettin ve Mustafa Ali ata yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye ortak bazı fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler. Evin akıbetini köydeki herkes öğrenir. Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince yardım etmenin yolarını ararlar. Şakir de kendi yöntemleriyle gerekli parayı bulmaya çalışır.

Diğer yandan Nusrettin ve Celil’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir. Dedelerini üzgün ve çaresiz gören torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar. Evi kurtarma macerasında gerek Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar. Doğup büyüdükleri, zora düşünce sığındıkları baba ocağı adım adım elden giderken Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler. Hacı Hüseyin’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye bütün ahali topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.

Bu yazı 07 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar