Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı 

Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı 
Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı 

Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı Hakkında

Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Erkençi Kuş dizisinin nihai bölümünde;

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir.

Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. Star canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Erkençi Kuş canlı izle 16 Temmuz Salı günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Erkençi Kuş 48. Bölüm 2. Fragmanı sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Erkençi Kuş Son bölümde Neler Yaşandı ?

Star resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Sanem ve Can aşkı çok konuşulacak! Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur.

Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar

. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur... Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi?

Bu yazı 14 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar