Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Canevim 9. Bölüm 2. Fragmanı

Canevim 9. Bölüm 2. Fragmanı
Canevim 9. Bölüm 2. Fragmanı

Canevim 8.Bölüm Fragmanı Hakkında

Canevim 9. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Canevim dizisinin nihai bölümünde;

Canevim 9. Bölüm 2. Fragmanı; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. ATV canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Canevim canlı izle 22Temmuz Pazartesi günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

Burada bulunan Canevim 9. Bölüm 2. Fragmanı dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Canevim 9. Bölüm 2. Fragmanı sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Canevim Son bölümde Neler Yaşandı ?

Canevim Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ATV resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Atölyenin açılışında Kristina'yla birlikte görülen Taylan'ın, kuşku uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması defa zahmetlidir. Taylan'ın Ömer'in yüzüne karşı alan okuması, Ceylan'la Ömer arasında devasa tek çatışma başlatır. Artık Ömer'in hedefinde Taylan bulunmaktadır.

Diğer taraftan Taylan, Ceylan'la baş kafaya kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Ceylan, Taylan'ın giderek belirginleşen tavırları neticeninde bundan sonra onun ilgisinden nerdeyse emindir.

Ancak Taylan'dan beklenmedik tek manevra gelecektir. Haksever ailesinin yaşadığı parasal sıkıntılar ise Elvan'ın yaşamında yeni tek sayfanın açılmasına yol açar. Elvan'la daimi çatışma durumunda olan Müjgan'ın hiç beklemediği tek anda senin karşına çıkan şahıs, genç kızı defa etkileyecektir.

Bu yazı 16 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar