Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Canevim 7.Bölüm Fragmanı

Canevim 7.Bölüm Fragmanı
Canevim 7.Bölüm Fragmanı

Canevim 7.Bölüm Fragmanı Hakkında

Canevim 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Canevim dizisinin nihai bölümünde;

Canevim 7.Bölüm Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. ATV canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Canevim canlı izle 15 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Canevim 7.Bölüm dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Canevim 7.Bölüm  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Canevim Son bölümde Neler Yaşandı ?

Canevim Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ATV resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Ceylan'ın ablasının yardımıyla Kristina'dan gerçeği öğrenme çabası Taylan'ın tüm planlarını tehlikeye atmıştır. Yaşananlar yüzünden çok gerilen Kristina bu oyuna daha fazla devam edemeyeceğini hisseder ve harekete geçer. Onun bu kararı Taylan'ı oldukça zor durumda bırakır.

Fikret'in izini süren Ömer ise Taylan'la karşı karşıya gelir. Taylan'dan öğrendikleri, Ömer'in, Ceylan'la ilişkisinde yeni bir gerilime neden olacaktır.

Ceylan'a yakın olmak için uğraşan Taylan, mahalleye bir yatırım yapmaya karar verir. Bu durumdan hoşlanmayan Feryal ise oğlunu engellemek için elinden geleni yapacaktır.

Kardeşinin yaşadıkları yüzünden Elvan'ın ailesine dair kötü hatıraları tekrar gün yüzüne çıkarken, Sezgin gün geçtikçe Elvan'a daha fazla bağlanmaktadır.

Bu yazı 09 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar