Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Canevim 6. Bölüm Fragmanı

Canevim 6. Bölüm Fragmanı
Canevim 6. Bölüm Fragmanı

Canevim 6. Bölüm Fragmanı Hakkında

Canevim 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Canevim dizisinin nihai bölümünde; Canevim dizisinde Taylan sonunda Ömer ve Ceylan’ı ayırmayı başarmıştır. Haksever ailesi ise yıllardır tanıdıkları Hacı Anne’nin oğlunun sözleri yerine ilk defa gördükleri Kristina’nın sözlerine inanmayı tercih etmişlerdir.

Canevim dizsinin yeni bölümleri ; Sitemiz üzerinden Canevim canlı izle Her Perşembe günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

Canevim Son bölümde Neler Yaşandı ?

CANEVİM 5. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Atv resmi sitesi üzerinden 6 kısım üzerinden izleyebilirsiniz.

Haksever ailesi, yaşamın bütün zorluklarına birlikte göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı tek ailedir. Günnur ve Hamza, kızları; Ceylan, Müjgan ve Ayşe’nin iyiliği için canla başla çabalamakta, en karanlık anlarda dahi birbirlerinin varlığına şükretmesini bilmektedirler.

Bu sımsıcak ailenin yazgınını değiştiren en devasa hadise kızları Elvan’ın haneye dönüşü gerçekleşir. Evin fedakar kızı Ceylan ise sözlüsü Ömer’i devasa tek aşkla sevmektedir. Ceylan kuvvetli ve zengin tek aile olan Tanbaylar’ın evinde çalışmaya başlar. İşteki ilk gününde Ceylan, takıntılı ve ekstrem tek erkek olan Taylan Tanbay’la pek de hoş olmayan tek karşılaşma yaşar. Taylan genç kızın damarına basınca, Ceylan kimsenin erişemediği bu kişiyi herkesin önünde ufak düşürür ve işi bırakır.

Bu yazı 02 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar