Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Canevim 6. Bölüm 2. Fragmanı

Canevim 6. Bölüm 2. Fragmanı
Canevim 6. Bölüm 2. Fragmanı

Canevim 6. Bölüm 2. Fragmanı Hakkında

Canevim 6. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Canevim dizisinin nihai bölümünde;

Taylan’ın planı Ceylan ve Ömer’i ayırıyor! Ceylan ve Ömer'in "mutlu" nişan günleri Kristina'nın kapılarını çalmasıyla berbat olmuştur

Canevim 6. Bölüm 2. Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. ATV canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Canevim canlı izle 8 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Canevim 6. Bölüm 2. dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Canevim 6. Bölüm 2.  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Canevim Son bölümde Neler Yaşandı ?

Canevim Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ATV resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

. Kristina'nın karnında taşıdığı bebek ve Ömer'in gurbetteki hayatıyla ilgili anlattıkları, Ceylan ve ailesinin aklında büyük soru işaretleri oluşturur.

Herkes Ceylan'a destek olmaya çalışırken, hayatlarında ilk kez gördükleri bu kızın doğruyu söyleyip söylemediğini anlamaya çalışırlar. Ömer ise üzerine atılan bu büyük iftirayla öfkeden deliye döner. Kendini herkesin gözünde temize çıkarmak için ya Kristina'nın gerçekleri anlatmasını sağlayacak, ya da onu kapısına kadar gönderen, bu olayın arkasındaki esas kişiyi ortaya çıkartacaktır.

Taylan'ın hazırladığı hikaye Ceylan için yıkıcı olur. Taylan, kurduğu zorlu planın adımlarının doğru işlediğinden emin olmak için her boşluğu doldururken, Ceylan'la yakınlaşmak için büyük bir fırsat yakalar.
 

Bu yazı 04 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar