Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı
Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı Hakkında

Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Afili Aşk dizisinin bu fragmanında;

Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. Kanal D canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Afili Aşk canlı izle Çarşamba günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

Burada bulunan Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Afili Aşk Son bölümde Neler Yaşandı ?

OLAYLAR KARMAŞIK BİR HAL ALIYOR

Bu evlilik oyunu Ayşe ve Kerem için gittikçe daha karmaşık bir hal alır. Ayşe bir yandan Kerem'in tutarsız davranışlarını anlamaya çalışırken, bir yandan da Yelda'nın sınavlarına tabii olur.

YELDA'NIN PLANLARI BOZULUYOR

Yelda ise, gelinini bu zamana kadarki en zorlu sınavına hazırlar; fakat, işler planlandığı gibi gitmez.

AYŞE VE KEREM NE KARAR VERECEK?

Ayşe kaldıramayacağı bir yükün altına girdiğini farkına varır. Ayşe ve Kerem büyük bir karar vermek zorunda kalacaklardır.

Afili Aşk Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kanal D resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşe ve Kerem oyuncu oluyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında gittikçe yakınlaşan Ayşe ve Kerem, beklemedikleri bir teklifle karşılaşıyor! Şirketin çekeceği reklam filminde önce Kerem'in oynaması kararlaştırılıyor ardından partneri olarak Ayşe'nin de oynamasına karar veriliyor! İkili ilk olarak bu duruma şaşırsa da çekimler sırasında birbirlerine ayak uyduruyor. Sadece bir reklam filmi olarak görünen bu olay Kerem ve Ayşe'nin ilişkisinde bir dönüm noktası olacak mı?  Afili Aşk yeni bölümüyle 7 Ağustos Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Bu yazı 01 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar