Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı
Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 7 Bölüm Fragmanı Hakkında

Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Afili Aşk dizisinin bu fragmanında;

Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. Kanal D canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Afili Aşk canlı izle 17 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

Burada bulunan Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Afili Aşk Son bölümde Neler Yaşandı ?

Afili Aşk Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kanal D resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Afili Aşk 8. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşe, Kerem'in ilgisini yavaş yavaş fark etmeye başlıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Ayşe ve Kerem arasında hisler oluşmaya başlıyor. Kerem, önceden yaptığı çapkınlıkları artık yapmamaya başlıyor. İkili arasında hızla ilerleyen bu hisler anlaşmalarının da bozulmasına neden oluyor. Ayşe artık yolun sonuna geldiklerini ve her şeyin bittiğini söylüyor. Ayşe'nin bu kararı Kerem'i büyük bir şaşkınlığa sürüklüyor. Peki ikili arasında bundan sonra neler yaşanacak?  Afili Aşk yeni bölümüyle 31 Temmuz Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Bu yazı 18 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar