Afili Aşk 5. Bölüm Fragmanı Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Afili Aşk 5. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 5. Bölüm Fragmanı
Afili Aşk 5. Bölüm Fragmanı

Afilli Aşk 5. Bölüm Fragmanı 1.

Afilli Aşk Son Bölümünü Kanal D resmi sitesinden izle 

Kanal D Afilli Aşk Bölümler Tıkla!

Afilli Aşk 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk dizisinin bir önceki bölümünde; Afilli aşk 5. bölüm 2. fragman yayınlandığında sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. 

Kerem, Ayşe'nin ailesi ile geçirdiği gece ilginç bir sürprizle karşı karşıya kalıyor! Ayşe sayesinde babasına yakalanmaktan kurtulan Kerem için sıkıyönetim günleri başlar.

Afilli Aşk 5. Bölüm Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. Kanal D canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Afilli Aşk canlı izle 10 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Afilli Aşk 5. Bölüm dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Afilli Aşk 5. Bölüm  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

 

Kanal D resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Kerem, Ayşe'nin ailesi ile geçirdiği gece ilginç bir sürprizle karşı karşıya kalıyor! Ayşe sayesinde babasına yakalanmaktan kurtulan Kerem için sıkıyönetim günleri başlar. Yiğiterlerin evini sürpriz bir şekilde basan böceklerle gündem hızla değişir. Aile bir süreliğine evi boşaltmak zorunda kalır. Ayşe ve Kerem geceyi Ayşe’nin ailesinde geçirecektir.

Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendini bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Ayşe ise, hayatını yoluna koyma derdindedir. Modamu’da çalışmaya başlayan Ayşe, başına geleceklerden habersizdir.

Bu yazı 03 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar