Afili Aşk 4. Bölüm Fragmanı Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Afili Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 4. Bölüm Fragmanı
Afili Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Afilli Aşk 4. Bölüm Fragmanı Hakkında
 

Afilli Aşk 5. Bölüm fragmanı izle  sayfasına girerek afilli aşk 5. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Afilli Aşk 4. Bölüm 1. Fragman

 

Afilli Aşk 4. Bölüm 2. Fragman

Afili Aşk 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Afili Aşk 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Afili Aşk dizisinin nihai bölümünde; Ayşe ve Kerem yalan aşklarını ilk olarak Rıza ve Muhsin olmak suretiyle herkese kanıt etmek mecburiyetinde kalacaktır.
 

Afilli Aşk yeni bölümleri ; Sitemiz üzerinden Afilli Aşk Yeni Bölümlerini Her çarşamba günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz.  Kanal d canlı izle 
 

Mecburiyetten birlikte olan ve birbirinden nefret eden çift için aşklarını kanıt etmek sandıkları kadar basit olmayacaktır.

Afili Aşk dizisi 3. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk ve Altan Erkekli’nin yer aldığı dizi aşk ve eğlenmek dolu tek yaz dizisi. Son bölümde; Berk'in tümşeyleri anlatması Ayşe ve Kerem'i defa zor tek vaziyetin içerisine sokuyor. İşte Afili Aşk konusunda bilinmesi lüzumlenen detaylar…

AFİLİ AŞK Nihai Kısımda NELER OLDU?

AFİLİ AŞK Nihai Kısım İZLE

Diğer taraftan Yelda tek türlü Ayşe’yi kabullenemez.

Ceyda ve Yelda, Ayşe’nin açıklarını aramaya başlarlar. Düğün gecesi Kerem’in yaptığı tek eksiklikleri tümşeyleri mahvetmesine neden olacaktır. Ayşe’nin söylediği yalan ilk olarak Kerem olmak suretiyle herkesin yaşamını etkiler.

Aile parlamentosu kurulur ve hüküm verilir. Ayşe ve Kerem evlenecektir. Bu olaylardan ardından haberi olan Kerem ise kendisini aklama derdine düşer fakat erkek çocuğunun çapkınlıklarından bıkıp usanmış olan babasını ikna edemez. Kerem bu işten kurtulmak için her yolu deneyecektir.

Bu yazı 01 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar