Afili Aşk 10.Bölüm Fragmanı Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Afili Aşk 10.Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 10.Bölüm Fragmanı
Afili Aşk 10.Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 10.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Afili Aşk dizisinin yeni bölümü 21 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Afili Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

Afili Aşk 10. Bölüm Fragmanı yayında! Kerem, Ayşe'nin matematik hocasını görünce şok oluyor! Kerem ve Ayşe aralarındaki garip durumu çözmeye çalışıyorlar. Hislerinin karmaşası içinde boğulan ikili, birbirlerinden hoşlandıklarını kendilerine bile itiraf etmekten kaçınıyorlar!  Ayşe sınava hazırlanmak için ders alabileceği bir matematik hocası arıyor. Bulduğu bir kaç ismi Kerem ile paylaşınca ummayacağı bir planın ortasında kalıyor. Ayşe'yi kıskanan Kerem kendince en zararsız hocayı seçmeye çalışıyor fakat olayın sonunda kendi kazdığı kuyuya düşüyor! Eve gelen yeni matematik hocası Kerem'in çıldırmasına sebep oluyor! Afili Aşk yeni bölümüyle 21 Ağustos Çarşamba saat 20.00'da Kanal D'de!

Bu yazı 08 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar