Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Yemin Dizisi

Yemin Dizisi
Yemin Dizisi

Yemin Dizisi Hakkında

Kanal 7 Canlı izle 

Tıklayın Canlı izleyin.

Hangi Gün : Hergün
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Kanal 7 canlı izle 03/07/2019 çarşamba gübü
Türü : Dram
Nerede Çekiliyor :
İstanbul, İstanbul - Pendik, İstanbul - Kartal
 

Yemin  dizisi canlı izle, Yemin dizisi Kanal 7 Tv ekranında Hafta içi Cuma günü saat 19.00'da Yemin dizisini Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Yemin dizisinin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Kanal 7 canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.


 

Yemin Dizisi Canlı izle Konusu

Reyhan taşrada doğmuş; ananesel tarzda yetişmiş gösterişsiz, genç ve güzel tek kızdır. Annesinin ölümünden ardından hem öksüz hem babasız kalan Reyhan’ın yaşamı hiç ummadığı tek anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan erkek çocuğu Emir’le evlenmesini ister.

Reyhan, Hikmet’e devasa minnet duysa da hiç tanımadığı birisi ile evlenmeyi reddeder. Çünkü bu kendini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için devasa tasarıları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı tek kıza hiçbir zaman rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan ardından da evliliklerini son vermek için elinden geleni yapacaktır.

Emir’in kaderinin yine yazıldığı zamanlarda, amcası Kemal’in yaşamı da evine giren çağrısız misafirle değişir. Şirket ortağı ve etkin tek avukat olan Kemal, 5 yaşında olan kızıyla yaşam sürdüren bekâr tek babadır. Tüm dünyasını biricik kızı Masal üstüne kuran genç erkeğin, en devasa yarası ise kızının sessizliğidir.

3 sene evvel annesinin hanesi terk etmesiyle içerisine kapanan Masal, o günden ardından tek henüz hiç konuşmamıştır. Kemal de o günden ardından tüm bayanlara kalbinin kapılarını kapatmıştır. Ta ki güzeller güzeli Leyla tek gece yarısı birden yaşamına girinceye kadar. Leyla’nın çağrısız misafirliği, Kemal ve Masal için tek mucizenin kapısını aralar. O geceden ardından Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Künye:  
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

Bu yazı 27 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar