Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Tozkoparan

Tozkoparan
Tozkoparan

Tozkoparan

Kanal : TRT 1 Canlı izle
Saat : 20:00 - 23:15 (195 dakika)
Tür : Dizi
Oyuncular : Özgür Ege Nalcı, Yusuf Gökhan Atalay, Burcu Altın, Burak Kut
Yönetmen : Şevki Es
Bölüm : 29 Bölüm canlı izle

Tozkopran canlı yayın 26/08/2019 pazartesi saat 20.00'da TRT 1 Ekranından izleyebilrisiniz Tozkoparan 28 bölümde neler oldu ? 32 Bölüm'de bizleri neler bekliyor.
Tozkoparan 28 bölümde neler oldu ?Celal’in Nevzat’la birlikte kurduğu oyun işe yarar; Nevzat anlattığı hikayeyle Cihan’ı ikna etmeyi başarır. Lakin hikayeye inanmayan Salih’in ona ve Celal’e yönelik şüpheli tavırları devam edecektir. Sezgin ve Nurgül’ün nişan hazırlıkları için kasabaya dönmek zorunda kalmaları, onlara bu süreçte yardımcı olmak isteyen herkesi harekete geçirir. Bu durum Mavi Ay ve Karayel için de kasabaya dönüş anlamına gelmektedir. Celal’in Nevzat’la birlikte kurduğu oyun işe yarar; Nevzat anlattığı hikayeyle Cihan’ı ikna etmeyi başarır. Lakin hikayeye inanmayan Salih’in ona ve Celal’e yönelik şüpheli tavırları devam edecektir. Sezgin ve Nurgül’ün nişan hazırlıkları için kasabaya dönmek zorunda kalmaları, onlara bu süreçte yardımcı olmak isteyen herkesi harekete geçirir. Bu durum Mavi Ay ve Karayel için de kasabaya dönüş anlamına gelmektedir. Burak, usturlap üzerinden başladığı yeni hesaplamaları sonunda bitirdiğinde Mavi Ay işaret edilen yerin Temrenli Kasabası olduğunu öğrenir. Haritadan çizilen düz hattı izleyerek emanete ulaşmak isteyen Mavi Ay’ı bu yolculuklarında sürprizler beklemektedir.. Harita Mavi Ay’ı çok bildikleri fakat hiç de ummadıkları bir yere çıkaracaktır. Nişan hazırlıklarına başlayan Sezgin’in maddi açıdan zor duruma düşmesi Mavi Ay’ı harekete geçirir. Herkes yapabildiği şeyleri satmaya çalışarak kazandığı parayla da Sezgin’e yardımcı olmak ister. Lakin bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Merve’nin Mavi Ay’la yakınlaşma sebebinin ortaya çıkması onu zor bir duruma sokar. Kendisine yöneltilen iddiaları reddeden Merve için bir mahkeme kurulacak, Yasemin’in yöneteceği davada kendisini savunacaktır. Acaba Merve aksi iddialardan bu sayede sıyrılabilecek midir? Bu zamana kadar annesizliğin getirdiği zorluklarla mücadele etmeye çalışan Sinan’ın hayatında ise annesi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanacaktır. Salih Celal ile hesaplaşabilmek ve ondaki emanetleri alabilmek için onu bir düelloya davet eder. Acaba Salih bu düelloda Celal’e karşı galip gelebilecek midir? 
 

Tozkoparan Dizisi Konusu

10 yaşında hayatının bir çok alanında problemler yaşayan bir çocuğun okçulukla tanıştıktan sonra arkadaşlar kazanmasını ve bütün hayatının değişmesini konu alacak 

TRT1'in sevilen dizisi Tozkoparan'ın nihai bölümünde; Celal, Kuzgunlar Meclisi’nde, Mete’nin bekledikleri çocuk olduğunu ve bunu ispatlayacağını iddia eder ve yaptığı planı biraz biraz yaşama geçirmeye başlar. Sezgin, Nurgül’ün kalbini kazanabilmek için her yolu denemektedir. Son yaptığı şey ise Nurgül’ün gözünde Sezgin’i bambaşka tek yere taşıyacaktır. Nurgül’ün annesini bulmaya gayret gösteren Sezgin, onunla alakalı tek istihparata ulaşmıştır.

Tozkoparan Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular)

  • Özgür Ege Nalcı (Tozkoparan Mete)
  • Burcu Altın(Sedef)
  • Helin Melike Çal(Tozkopran Yasemin)
  • Yusuf Gökhan Atalay (Salih)
  • Fatih Yılmaz(Can)
  • Yağız Kılınç (Sinan)
  • Leyla Kırşan(Elif)
  • Tuana Naz Tiryaki(Asya)

Tozkoparan 32. Bölüm 2. Fragmanı

 

Bu yazı 27 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar