Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Sev Yeter

Sev Yeter
Sev Yeter

Sev Yeter Dizisi Hakkında

Hangi Gün : Hergün
Saat Kaçta : 22:50
Hangi Kanalda : Kanal 7 canlı izle
Türü: Hint, Romantik, Dram
Sev Yeter Ne Zaman Başladı : 18 Haziran 2018 Pazartesi
Sev Yeter Bitecek : ?
Sev Yeter Nerede Çekiliyor : Bilinmiyor ?

Sev Yeter canlı izle, Sev Yeter dizisi Kanal 7 Tv ekranında Hafta içi Hergün günü saat 22.50'da Sev Yeter canlı izle dizisini Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Sev Yeter dizisinin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Kanal 7 canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

Sev yeter tekrarı hergün 09.30 kanal 7 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Sev Yeter Dizisi Canlı izle Konusu

Sev Yeter; İlk eşiyle olan evliliğini yürütemeyen Raman Kumar Omprakash Bhalla, yaşama ve aşka dargın tek iş adamıdır. Bu evliliğinden iki çocuğu olan Raman, kendini işine adar. Babası Raman'ın yanısıra yaşamaya başlayan Rumi ise annesinden göremediği şefkati diğerlrinde arar.

Rumi'nin yolu raslantı yapıtı İshita ile kesişir. İshita evlat kokusuna özlem kalan ve geçmişte aldığı yaralarla yaşamaya gayret gösteren genç tek diş hekimidir. Rumi ve İshita arasında güçlü tek sevgi bağı meydana gelir. İshita'nın babasıyla evlenmesini isteyen Rumi'nin bu dileği olur

. Raman, kızı Rumi'nin velayetine sahip alabilmek için izdivaç etmek mecburiyetinde kalır. Rumi'nin iyiliği için ise ideal aday Rumi'yi defa seven İshita'dır.

Sev Yeter 273. Bölüm Fragmanı - 6 Temmuz Pazartesi

 

Youtube embed koduyla eklenme nedir ? Youtube üzerinde oynatılan videoda Sev Yeter sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Bu yazı 06 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar