Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Muhteşem Kraliçe

Muhteşem Kraliçe
Muhteşem Kraliçe
TRT 1 Canlı izle 

Adresine girerek izleyebilirsiniz.

Muhteşem Kraliçe canlı izle TRT 1 Ekranında hafta içi hergün izlenmektedir. Televizyon ekranı dışında mobil cihazlar sayesinde Youtube Embed eklentisi ile istediğiniz gibi sitemiz üzerinden muhteşem kraliçe TRT 1'de yayınlandığında Canlı yayın olarak izleyeceksiniz. Geçmiş bölümlerini TRT 1 ekranından takip edebilirsiniz.

Bizim sitemizde muhteşem kraliçeye ait sadece tanıtım metinleri ve yayınları bulunmaktadır. Hafta için TRT ekranlarında yayınlanan saate Muhteşem kraliçe izle

Muhteşem kraliçe canlı izle, Kral Jinpyeong’un ölümünden ardından tahta geçecek tek varisi yoktur. Bu yüzden en devasa kızını başka bir deyişle Prenses Duk Man’ı halefi olarak belirler. Duk Man, Silla’nın ilk kraliçesi gerçekleşir.
Muhteşem Kraliçe, Güney Kore televizyon kanalı MBC tarafından 2009 yılında yapılmış dizisi. Türkiye'de, 7 Aralık 2009'dan itibaren TRT 1'de yayınlanmıştır

Hangi Gün : Hergün
Saat Kaçta : 17:40
Hangi Kanalda : TRT  1 canlı izle
Türü : Günlük, Dram, Tarih, aksiyon
Nerede Çekiliyor : ?

 


Muthteşem kraliçe hafta için hergün TRT 1 canlı izle ekranından saat 17.40'da yayınlanmaktadır. Bu saat aralığında kendi sitemiz üzerinden yayını izleyebilirsiniz.

İmparatoriçe Ki, Kralın Kızı ve Işığın Prensesinden ardından Trt 1 yeniden tarihi tek Kore yapıtıyla macerası devam ettirmek istiyor. İmparatoriçe Ki bu diziler için en çok beğenilen Kore dizisi olurken Kralın Kızı aynısı başarıyı gösteremese de seyircinin hafızasında konumunu aldı. Ancak en son yayınlanan Işığın Prensesi beklentilerin altında kaldı.

Reytinglerde ki düşüş bunun en devasa göstergesi. Ancak Trt 1 bu açığını kapamak için kolları yine sıvadı ve Güney Kore de yayınlandığında devasa reytingler alan ve bu sebepten 50 kısım olması gerekirken 62 kısma çıkarılan orijinal ismi Queen Seon Deok olan Görkemli Kraliçe dizisini yine yayınlama hükmü aldı. Yeniden diyorum zira bu dizi 7 Aralık 2009 seneninde Trt 1 ekranlarından yayınlanmış

Dizi tarihi-dram şeklinde yazılmış olup 11 Haziran salıdan ardından hafta içi hergün Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Muhteşem Kraliçe Oyuncuları Youtube embed

2009'da Kore'de reyting rekorları kıran ve aynı yıl Türkiye'de de yayınlanıp büyük beğeni toplayan Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Deok), 10 yıl sonra yeniden TRT 1'de izleyicileriyle buluştu. Bu süreçte yine TRT ve Meltem TV gibi farklı kanallarda yayınlanmış dizi her daim övgüyle bahsedilen bir dizi olarak kaldı.

Bu yazı 27 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar